Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legviccesebb dolog ami valaha...

Legviccesebb dolog ami valaha megtörtént veled?

Figyelt kérdés
nevessünk együtt
2010. nov. 16. 21:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóképpen jártam mint az öblítős srác.

Fiatal feleségként gondoltam kedveskedek a meghívott barátoknak,férjemnek és 3 éves fiamnak.Sütni nem nagyon tudtam még,így a kókuszgolyót választottam,hogy csinálok.A recept szerint hamar kész van,nem kell sütni,és annyira egyszerű,hogy nem lehet elrontani.

Csináltam ahogy le van írva,majd jött a következő mondat.Tégy bele egy kis rumaromát. Na ilyen nem volt itthon,de volt egy nagy üveg rum italunk.Gondoltam ez is jó lesz.Először csak kis kupakkal öntöttem,majd kóstolgattam,hogy érezhető-e.Nem éreztem semmit.Persze hozz kell tennem,hogy nagyon ritkán iszom alkoholt,így fogalmam sincs milyen íze van a rumnak,vagy milyen hatással van az emberre.Mivel nem éreztem így öntöttem még a sütibe.Akkor sem éreztem,és kezdetem pipa lenni,hogy én egy kókuszgolyót sem tudok jól megcsinálni.Így addig öntögettem amíg végre azt mondtam,hogy "IGEN! most már érzem,hogy rumos..De nem is tűnt fel,hogy a végén fél üveggel bele öntöttem.Jött a tálalás,és vigyorogva kínálgattam a barátokat,fiamat,férjemet..Egész este fültől-fülig ért a szám,és elég sok golyócskát ettem,mert nagyon finom volt.Fel sem tűnt,hogy a férjem nem ad a gyereknek( az elsőt is kiköpte) viszont a barátok ugyanolyan élvezettel ették.Igaz volt aki mondta,hogy legközelebb a rumot öntsem neki pohárba mert úgyis megissza...Mindenesetre elég jó vigyor parti lett a végére..(ugyanis a süti mellé voltak külön rövid italok,különböző piák)

Másnap fogtam fel,hogy voltaképpen fél liter rumot használtam fel...

2010. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
100%

Elsőéves főiskolás koromban történt: Drága barátosnémmal mentünk vissza a fősuliba. Vártuk a vonatot, Miskolc --> Nyíregyháza. Mikor beállt a vágányra igyekeztünk felszállni legyen ülőhelyünk. Tömegnyomor, persze tél volt, mindenkin kabát, alig lehet elférni. Fülkés vonat, óó végre egy fülke ahol van két hely, tele jó pasikkal. No ez a megfelelő nekünk!!

-Van szabad hely?

- Persze!

Elhelyezkedtünk. Csomagok mindenhol, fejünk fölött, lábunk alatt... Szokásom csak bedobálni az apróbb dolgokat a táskába, és a telefont rezgőn felejteni. A földön a lábam között a táska. Rezeg a telefon. No de vajon melyik zsebbe??? Gyors keresés-matatás hajolva, áá megvan! Azzal a lendülettel ahogy kikaptam a telefont repültek ki a tamponok is szerte szét az álompasik lába alá... áááááá

Párat összeszedtem gyorsan, a többi pedig gurulgatott a lábaink között míg Nyíregyházára értünk...

2010. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
75%
há a katicáson hatalmasat röhögtem xD
2010. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
92%

Van még :)


Általános iskolában többször beégtem. Először elsőben sikerült. Akkor még annyira nem volt lebetonozva az udvar, tehát ha esett az eső, akkor bizony nagy sár volt. Nagyban fogócskáztuk, amikor is én hatalmas vágódtam. De akkorát, hogy fél oldalasan felszántottam a földet, s jobb oldalt csupa sár lettem tetőtől talpig. A tanár pedig közölte, hogy így nem jöhetek be. Így másfél órát vártam a szülőkre, addig kint dekkoltam. :)

Ugyan ez nem velem történt, de minden bizonnyal az illetőnek igencsak ciki lehetett. Szóval adott volt egy kissé molett, de helyes arcú lány. Elsőben harmincan voltunk, nagy volt a terem. A lány elindul vígan, mosolyogva a padsor elejéről. Elért a közepére valami hihetetlen durván eltorzul az arca, és egyszer csak azt halljuk: "blöööeeeee" ... majd jött a takarító feltakarítani azt, amit a lány kihányt :) Persze ez leírva annyira nem vicces, csak hát "Vuk" hirtelen és váratlanul jött :D


Másodikos koromban jött divatba ismét a Linda c. sorozat. Fiú létemre én is tudom visítani, hogy "híííjáááá". Nagyon tettem magam nyolc évesen a lányok előtt, amikor egy laza mozdulatnál csak annyit lehetett hallani "sckreeecs"... Igen... Fekete nadrág volt rajtam fehér alsógatyóval. Mondanom sem kell mennyire "világított" az az alsó, mikor ki volt szakadva a lábam között a nadrág. :)

Szintén másodikos lehettem, amikor lejátszódott az a műsor, hogy hogyan tudod leginkább leégetni magad a kiválasztott lány előtt. Ha babot eszel vacsorára!!! Órán nagyban ültünk, elkezd csikizni, s bizony kiröppent egy galamb! Ez nagyon ciki volt, mert emiatt nem csak leégtem, hanem két napig minden szünetben megkergettek a lányok az udvaron :$


Negyedikes koromban volt a nagy Dragon Ball láz. Ugye nálunk volt évzáró, ahová ünneplőben (fekete alsó, fehér felső) kellett megjelenni. Na már most valami oknál fogva én úgy voltam nagyon divatos lesz, ha egy Dragon Ball-os felsőben és zöld rövid terepgatyában beállítok. Már messziről láttam, hogy itt aztán baj lesz, de nem volt annyi eszem, hogy visszaforduljak. Persze mielőtt felmentünk volna a terembe átvenni a bizonyítványt előtte az udvaron végig álltunk egy fél órás beszédet. Nem kell mondanom, hogy mennyire virítottam ebben a cuccban, mert mindenki (kivétel nélkül) ünneplőben volt!

Hetedikben kezdett divatba jönni errefelé a zselés toll. Nekem egy talicskányi volt már belőlük. Tudni illik, hogy egy átlászó zseléréteg volt a tinta előtt. Én azt hittem az a "dugasz". Szóval órán unatkoztunk, szétszettük és szánkba vettük. Én egy kicsit erősebben beleszívtam, amikor a szám telement tintával... Padtársam csak annyit látott, hogy vigyorgok, majd hirtelen eltorzul az arcam, s a tinta spriccel mindenfelé a számból... :D

2010. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Annyira talán nem vicces, de azért leírom:

Pár éve unottan kiszállok a kocsibnól, megyek az iskola kapuja felé.. rugdosok minden kis követ, mígnem az egyik jó nagy ívben az előttem lévő nő táskájába esik, de ez még nem minden. Az a rés amin bement az kb 1cm-es lehetett, és pont abba a kis résbe esett.... olyan ciki volt, és tovább gondoltam, hogy hogy meglepődhetett amikor megtalálta.. :D

2010. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nyáron anyummal lépcsőházat takarítottam. Vittem fel a negyedikre a seprűt, de az egyik fordulóban az utolsó lépcsőfoknál megbotlok, és nagy csattanással szétterültem egy 50-es férfi előtt. :D

Illetve egyszer anyum felmosott itthon, én meg nem tudtam, és elestem, anyumékra hozva a frászt. :D Azóta mindig szólnak, ha fel van mosva. :D

17/L

2013. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. :)

Egyszer télen mentem gitárral a kezemben. Templom volt mögöttem, és rá akartam nézni a tetején lévő órára. Ahogy megfordultam, azzal a lendülettel valahogy térdre estem, rá a gitárra. Mögöttem egy nő pedig jót nevetett rajtam. :D

2013. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
68%
kb 4-es lehettem és éppen unalmas volt a köri óra így hát elkezdtem lapozgatnia a könyvemet és megláttam..... OTT VOLT EGY B@SZOTTNAGY TAKONYDARAB!!!
2013. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Faterom kedveskedett anyumnak, hogy megszereli a mosógépet, mert nem működött. Sikerült is neki, gondolta kipróbálja biztos jó e, nem folyik e sehol a víz ezért mosott rajta egyet. 5-10 perc után lementünk megnézni mi a helyzet. Az egész úszott a vízben. Leállítjuk azonnal, nézzük mi a helyzet. 5 perc után észrevettük, hogy ahol a vizet le kell engedni, na oda nem tette be a lezáró kupakot, ezért folyamatosan folyt a víz amit beszivattyúzott :D

Látszik, nem sűrűn szokta használni.

2014. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 faniiii válasza:
43%

Nem velem történt, de azért elmondom...

Barátnőmmel sétálgattunk a városba egy forgalmasabb út járdáján, mikor jött szembe egy bmx-es srác. Pont nem jött semmi és keresztül akart vágni az úton (10m-el arrébb volt egy járda

2014. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!