Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legviccesebb dolog ami valaha...

Legviccesebb dolog ami valaha megtörtént veled?

Figyelt kérdés
nevessünk együtt
2010. nov. 16. 21:42
1 2 3 4
 31/38 faniiii válasza:
100%

És ahogy akart felugratni a patkán nem ugrott elég nagyot, így arccal előre esett be a rózsabokorba, mi barátnőmmel még majdnem bepisiltunk a nevetéstől... Szegény viszont olyan vörösen mászott ki belőle


Bocsi,hogy két részbe lett, véletlen volt

2014. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban. Legfiatalabb voltam a munkatársaim között, amikor ez történt velem. A feszültég nőtttön nőtt bennem a sérelmek miatt anélkül, hogy tudtam volna róla.

Egyszer látom ám, hogy a főnököm slaggal próbálja lemosni a teret, de az kiszabadul a kezei közül. Csak a legviccesebb rajzfilmekben látni hasonlót. Életemben akkor nevettem a legjobban. A főnököm mérgesen szólt rám, inkább segítenék. Miután abba tudtam hagyni a nevetést, nagyon elszégyelltem magamat, mert ez nagyon rendes ember volt, nem tehetett a feszültségemről. Ami pesze jelentősen oldódott.

2014. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
76%
Még elsõben a suli elõtt elõ kellett adni egy müsort fürdõruciban. A teremben öltöztem át, míg a többi lány persze a mosdóban, aztán ott ültem félpucéron törölközõvel a hasamon, fel akartam venni a bugyi részét (mert bikinim volt), le kellett onnan vennem arra a pillanatra a törölközõt, és mielõtt felvehetem volna a bugyit, èszrevetem, hogy az egész osztály engem néz, hogy mit ügyködök itt magamnak, és még egy fiú is odajött, elkezdte ott fogdosni!! Azt hittem elájulok a szégyentõl.. most csak jókat röhögök rajat barátnõmmel.
2014. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 PocakBáró válasza:
93%

Nekem 3 ilyen történetem van.:

1; Még másodikos koromba az osztálytársaimmal bújócskáztunk.Én egy kis bemélyedésbe bújtam be a korlát mögé és legugoltam.Mikor észrevettek felálltam de a fejemet bevertem a korlátba,itt még nem volt gond de mikor tovább mentem mindenki engem nézett.2 percel később mikor elájultam kiderült hogy úgy beütöttem a fejem hogy betört.Egy hétig tiszta vér volt az iskola előtere.

2014. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 PocakBáró válasza:
2;Mikor az osztálytársaim kergettek mert volt sós földimogyoróm filmekben levő jelenet történt.Futottam és kinyitották előttem az ajtó.2 métert repültem és szó szerint sírtam a nevetéstől.A poén az hogy mikor meglátott egy tanár osztályfőnöki intőt kaptam mert futkorásztam a folyosón!
2014. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 PocakBáró válasza:
100%
3;Az osztályban én voltam a legkisebb és a nagyok szerettek kergetni/verni.Egyik szünetbe beleraktak egy kukába úgy hogy a térdem lógott csak ki.Míg a tanár arra nem járt végig benne voltam mert nem tudtam kijönni.Az egész iskola rajtam röhögött.
2014. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a legviccesebb de nem rossz:

- Sulibuli volt es a barátnőmmel mentünk ki a mosdóba ami kb 25-30 méterre volt a teremtik ahol buliztunk.....természetesen futva..a fiú es a lány WC egymás mellett volt es a fiuWC elott ült vagy 10 srác en meg megbotlottam a saját labamban es a maradék 10 métert a WCk-ig hasamon csúszva tettem meg...aztán fülig elvorosodve felálltam (addigra mar az összes fiú vagy röhögött vagy ismétlést követelt ) es zavartan mosolyogva besétáltam a fiú WC-be......ott korbeneztem majd kis híján elsirtam magam hogy ilyen szerencsétlen vagyok. :DDD

2016. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: teremtik-teremtől
2016. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!