Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülhetetlen, hogy szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülhetetlen, hogy szerencsétlenkedjek az első alkalomnál?

Figyelt kérdés

első randi, első csók, első együttlét. ezekre gondoltam. 23 évesen túlkorosak érzem magam ezekhez, ez normális, hogy igy érzek? ez a tapasztalatlanság tényleg ennyire rányomja az emberre a bélyegét?

más is érzett ilyet már?


2011. aug. 14. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy dolog ronthatja el, ha stresszelsz. nem kell ezt véresen komolyan venni; főleg ha a másik oldal inteligensen kezeli a helyzetet.mindenki volt vagy lesz a te helyzetedben :) ne parázz :)
2011. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy?Vagy lány?


Ha fiú, akkor fiatalabb barátnővel nem probléma(nekem legalább is nem lenne az ha a barátom úgy lenne).


Ha meg lány, akkor az szép hogy még szűz vagy, és vannak olyan pasik akik ezt értéknek tartják, és ők is így vannak.Meg lánynál ez egyátalán nem zavaró tényező(szerintem).


Nem vagy túlkoros, csupán nem találtad meg az igazit, és nem bsztál fűvel-fával.A mai világban ez tiszteletet érdemel.

2011. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj rajta. Ha olyannal vagy akivel szeretitek egymást nagy ívben leszarja, h kicsit bénázol.
2011. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2011. aug. 14. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem gáz. Mai hülye elfajzott világban normális hogy így érezd. De ha olyan a társad akivel ez megbeszélhető, és őt nem zavarja akkor meg minek vele foglalkozni. Senki sem született mindentudónak, és profinak semmilyen téren. Tanulták.
2011. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na jó, de a legnagyobb probléma az , hogy például mit-mikor kellene csinálni? vegyünk például egy csókot, vagy csak egyszerű simogatást. egy nőnél sem látom a jelét, hogy ezekre vágynának tőlem. Én meg nem tudom megtenni, mert ha nem vágyik ilyenre, akkor kellemetlen helyzetbe kerülünk, ami nem jó.
2011. aug. 15. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő aki ne vágyna simogatásra...:) amúgy viszont lassan közeledsz a csaj felé, és ha a csaj meg fokozatosan távolodik tőled akkor hagyd a fenébe, ha viszont nem mozdul, akkor csak arra vár, hogy cselekedj :) És ha mégis rosszul reagál, akkor sem dől össze a világ, hidd el a csajnak is kellemetlen, vagyis nekem az volt amikor ilyen helyzetbe kerültem... Személy szerint én nem bánnám, ha egy ilyen pasit fognák ki, úgyanis én is hasonló helyzetbe vagyok mint te. 20L
2011. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először még ne próbálj semmi hirtelen dolgot csinálni, ezek amiket írtál, pl. csók, csak akkor, ha már elég sok visszajelzést kaptál a csajtól. Először csak párszor "véletlenül" megérinted, majd vársz egy kicsit, ha kapsz kicsi visszajelzéseket, pl. mosolyog a vicceden, ami nem is volt olyan jó, vagy szintén ő is megérint, akkor utána lehet továbbmenni. De figyelj nagyon, hogy ezeket észrevedd. Mivel nem vagy gyakolrott, ezeket nem veszed rögtön észre, ezért első randin inkább ne próbálkozz ilyennel, az legyen a cél, hogy legyen második randi, ott meg már meglehet próbálni.

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy ha egy lány visszafogottabb ilyen téren, inkább pozitívumnak tekintem.

Egy hasonló korú pasi.

2011. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!