Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces/kellemetlen/égő...

Milyen vicces/kellemetlen/égő dolgok történtek már veled részegen? :D

Figyelt kérdés

#vicces #ivás #égő #kellemetlenség #részeg #nodecsakmértékkelgyermekeim
2011. okt. 4. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy házibuliban mindenki be volt rúgva,és néhány srác elkezdett egymással keringőzniXDaz egyik páros annyira beindult hogy nekimentek a többieknek akik egész véletlenül PONT egy sorban haladtak el,így beindult a dominó effektusXD és mindenki elég provokatív pózban esett egymásraXD dőltem a röhögéstőlXD

Egy másik meg újévkor történt,barátnőimmel elmentünk egy diszkóba és a legjobb bnőm kiment mosdóba,én vigyáztam a poharára. Mikor kijött elkezdtünk egymás felé rohanni hogy megöleljük egymást,de annyira részegek voltunk hogy 20 centire eltévesztettük egymástXD Én neki mentem a falnak ő meg sikeresen felborított egy pártXD

Egy családi vacsora alkalmából rokonok látogattak meg minket és koccintani akartunk egymással.Ez nem ment valami könnyen,mert már senki se tudta melyik volt az ő pohara,és hogy pezsgő vagy fehérbor van-e bennükXD Úgyhogy nagyjából 20 perc arra ment el hogy mindenki röhögve passzolgatta egymásnak a poharakat hogy:

Nagyi: Ez a tied apus?

Nagypapi: Nem. Ez a tied?

Nagyi: Nem én pezsgőt ittam,csak azt szeretem.Ez nem a tied apus?

Nagypapi:Nem,ez az Ágié.Ági! Ez a tied?

Ági: *röhögve* Nem!XD

XD

2012. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bogee123 ***** válasza:
80%
Ez nemrég volt az egyik szórakozóhelyen.:D Négy barátnőm és én rohantunk a két barátnőm exe után, az szaladt mint állat, mert meg akartuk verni.Ott ordibált,, hogy 'Kitti te büdös k*va!' (mert megtépte azelőtt a pasit:D) és rohantunk tovább. Nyert egy kis előnyt a pali és énmeg lemaradtam, mert jött egy kamion:S Nah akkor látom, hogy a másik oldalon ott sétál a kiszemeltem és az exem, én szaladok, közbe ordibálva és röhögve integetek, hogy 'sziasztok!' közbe olyat b*szódtam a fűbe, hogy eg yhatalmasat estem, tiszta fűfoltos és sáros lett a gatyám és még visítottam is...aztán futottam tovább a lányok után. Megkérdeztem az LBm, hogy néztek-e, amikor elestem, az meg bíztatott, hogy még röhögtek is meg ott néztek nagyokat...na égett a pofámról a bőr, ilye tmég sose égtem:D A barátnőim exét se kaptuk el...szivaaacs:S
2012. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
utolsó bammeg :D :D :D sírok :D:D:D:D:D
2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

ez igazából nem velem történt hanema barátnőmmel, de alényeg az volt h hót részegen fetrengve elkezdte felhívni az összes általa ismert számot, hogy SZERETLEEEK!!!!

A gáz csak az volt mikor az anyját hívta ő tudta h gond van mert magától sose mondaná. Kb 2 perc múlva ért oda mert közel laktak a kocsmához, de a barátnőm addigra elvesztette a mobilját és azóta se került meg...

2013. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
5.-ben a suliban egy könyvet adtunk körbe az osztállyal órán, megnézni asszem 2 növényt. Tetszett nekem az egyik fiú osztálytársam, és pont neki kellett odaadnom a könyvet... amit nagy sikeresen becsuktam... tiszta égő volt, ott fogtam a fejemxd
2013. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül beálltunk pesten,legutolsó kép ami megvan,hogy összeütjük a korsót,az eggyik haveromra,aki letette a jogosítványt,utána képszakadás,és veszprémen ébredtem,egy nagyméretű magyarország zászlóval takarózva,egy barátom (lány) mellet,meztelenül,valami füves park szerűség közepén. A vicc az egészben ,hogy senki nem emlékszik semmire,páran pár órával többre,páran párral kevesebbre,én hazaérve megtaláltam a ruhámat alsó kivételével,ergó,ruhában felmentem a bárból a lakásomba,otthagytam a holmimat,és nagy valószínűséggel alsónadrágba kerültem le veszprémbe. A zászló tulajdonosa meglett,nem örült. Mai napig nem tudom mi történt,de nem volt egy kellemes ébredés.
2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem velem történt, hanem a volt fizika tanárom mesélte :D

szóval elmentek inni a haverjaival , amikor fiatalabb volt, és az egyik haverjuk annyira kész volt, hogy felmászott egy szoborra, és el kezdett beszélni hozzá, meg puszilgatni és mindenki szakadt a röhögéstől xD

A rendőrök is nehezen tudnák leszedni őt a nagy röhögőgörcs közben :D

2017. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!