Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vicces, kellemetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces, kellemetlen, nem mindennapi dolog történt már veletek egy ellenkező nemű ember előtt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,amire ma már mosolyogva gondolsz vissza.
2011. máj. 14. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolában volt egy lány, akibe szerelmes voltam. Nagyon sokáig, és reménytelenül.


És egy alkalommal az osztálypénzt kellett befizetni az osztálytitkárnál, aki közvetlenül a lány mögött ült. És annyira zavarba jöttem, hogy az összes pénzérme kiesett a kezemből. :D És a lány, akibe szerelmes voltam, meg segített összeszedni.

2011. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer egy nyári meleg napon elmentem a barátnőmhöz. Mivel nagyon meleg volt, estére szinte az összes ablakot kitártuk hogy minél jobban mozogjon a levegő. Ugye ilyenkor elég sok rovar és bogár mászkál, főleg éjjel, és így a lakásba is bejön egy csomó. Ugyanígy a WC ablaka is nyitva volt, szóval oda is. Ebből lett a gond. Úgy alakult, hogy esete mikor már félálomban voltunk, hirtelen nagyon kellett szarnom, szóval sötétben kikóvályogtam a WC-re még ilyen félkómásan, és mivel kis fény szűrődött be, sötétbe elkezdtem trónolni. Akkor még nem sejtettem, hogy mivel a szárazság is nagy volt a rovarok kapva kapnak az olyan kis víz lelő helyeken mint a WC, ezért kisebb rovarhad gyűlt össze a WC csészében, és ezek ott voltak a segglyukam alatt. Azt máig sem tudom, hogy miért gondolta úgy az egyik hogy az én kitágult végbélrendszerem számára kellemes hely lesz, de a lényeg hogy megpróbált feljutni rajt... Na de erre hogy valami be akar mászni a seggembe úgy megijedtem, hogy hirtelen felugrottam, és hát sajnos ez egyben azzal is járt hogy nem kis mennyiségű bélsarat préseltem ki magamból álló helyzetben a lábamra meg WC felé, node erre a többi benne rejtező rovar felriadt és elkezdtek felém jönni sőt még a seggemnél is éreztem h vannak, a nagy sokk hatására elkezdtem kifutni a kifelé a WC-ből és út közben ez elég nagy hangzavarral járt, főleg h becsaptam magam mögött az ajtót, és majdnem egy vázát is levertem... erre persze a barátnőm is felébredt és kijött a folyosóra, felkapcsolta a villanyt. Ott álltam én letolt alsógatyával (mert ebben aludtam), és lefosott lábakkal, rémült fejjel....


Ma már csak mosolyogva gondolok rá.

2011. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron történt a következő eset:

randiztam egy nővel, s a randi végén felmentünk hozzá, fel a lakására, s nekem akkor eszembe jutott, hogy "mi van, ha leveszem a cipőmet és lábszagom lesz?" - ugyanis szinte egész nap benne főtt a cipőben a lábam.

Ha volt is lábszagom, hál'istennek nem lehetett érezni, amikor viszont ő húzta le a harisnyáját (ekkor már az ágyában voltunk, előjáték közben), megcsapott az ő lábszaga. Ő is érezte, s nagyon elszégyellte magát.

Megkérdeztem tőle, hogy "akarod, hogy megmossam neked?".


Így esett, hogy a randi után a szex helyett először lábat mostam, a lány lábait. :-)

2011. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a másodikon de jót nevettem:)
2011. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
es milyen erzes volt letolt alsogatyaval a baratnod elott alldogallni???
2011. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek nagyon jók xD Köszi
2011. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
kinyalt én meg közbe az orra alá f.ostam. :)
2011. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!