Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azok akik hisznek a raptoidokb...

Kris.king kérdése:

Azok akik hisznek a raptoidokban miért ilyen rasszisták?

Figyelt kérdés
A raptoidok semmit nem ártottak nekünk mégis mindenki azt mondja hogy támadni fognak mert gonoszak. Mégis hogy gondoljátok hogy szegény ide látogató ártatlan lényeket így megbántjátok csak mert csúnyák?
2011. nov. 9. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit belemerülsz a témába, hamar rájösz, hogy nagyonis ártottak nekünk, egyáltalán nem szegénykék, nem csak úgy idelátogatnak, és az a nagy helyzet, hogy azok szerint akik "hisznek" bennük, 5000 éve a gonosz népeként ismerik. A Biblia nevű elég jelentős irodalmi műben is a gonosz megtestesítőiként szerepelnek, és azt is elárulom, hogy igen jó okkal!
2011. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a Bibliában nem olvastam gyíkemberekről.
2011. nov. 9. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Bukott angyalokról?

Kígyó jelképekről?

A Föld alá taszított gonoszról?

2011. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem elég hogy rájuk foglyuk hogy le akarják igázni a Földet most még bukott angyaloknak meg föld alá zárt gonosznak hívjuk őket csak mert nem emberek? Rasszisták!
2011. nov. 9. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Felőlem ki is elégítheted őket orálisan, csak hogy nehogy rasszistának tűnj.
2011. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rasszista. Szerintem a raptoidoknak jogaik vannak. Joguk van itt élni. Joguk van itt dolgozni. Joguk van hadsereget hozni magukkal hogy megvédjék magukat. De sok rasszista kutya azzal vádolja őket hogy támadni akarnak. Undorító.
2011. nov. 9. 15:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Ha nem akarnak dolgozni akkor joguk van henyélni a kormánynak meg kötelessége fizetni őket. Akkor is ha ezzel oda a Föld összes pénze. De nembaj nekik joguk van. JOGOT A REPTOIDOKNAK!
2011. nov. 9. 15:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért helyezték át humorba? Én komolyan gondoltam. Jogokat a reptilianoknak.
2011. nov. 9. 15:52
 9/9 anonim válasza:

Előítéletek (pl. nincs infó róla, de szerinte a raptoidok munkakerülők, lusták) mindenhol vannak, a rossz benyomás ráteszi a bélyegét mindenre.

Ez a Bibliás cucc akkora baromság, a hozzá nem értő emberek bármit bármibe belemagyaráznak. Tök unalmas, és még nagynak is képzelik magukat.

2011. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!