Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A csi-va-va kutjában hol kő...

A csi-va-va kutjában hol kő elemet cseréleni? Mivel azt kezdem érzékelni éles elmémmele hogy merül benne az elem. Ja és kérem arra is válaszoljanak hogy milyen elem kő beleje? Jó a Tecsós vagy valami speccskó kell?

Figyelt kérdés

Válaszoljanak gyorsan mivel nem akarom hogy lemerüljön.

Köxönöm a választ.


2012. febr. 25. 21:11
1 2
 11/11 thebully ***** válasza:

Ezt én jobban tudom,ugyanis én vagyok Dr Dolittle!Szóval csupán annyi a dolgod hogy nyeles le a kutyuval 2db duracell ceruzaelemet.Nem győzőm hangsúlyozni hogy csakis duracell elemeket használj!!Ha nem akarja lenyelni,huzotszkodik vagy bármilyen más egyéb ellenálást tanusit nyugodtan használhatsz hurkapálcikát annak érdekében hogy valóban lejussanak az energiát adó töltetek a gyomorrendszerbe.Lényeg a lényeg az újonnan beszerzett elemek 24 órán belül kitolják a régi elhasznált elemeket az eb végbélnyilásán keresztül,és máris a régi jól működő jószágod kapod vissza,farokcsóválva.Örülök hogy segithettem

Ui:ugye tudod hogy a használt elemek veszélyes hulladéknak minősülnek,ezért kérlek térold őket a megfelelő helyen!!!

Üdv.

Dolittle

2012. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!