Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok vicces sztorikat (nem...

Írnátok vicces sztorikat (nem linkeket kérek! )?

Figyelt kérdés

Velem olyan volt, hogy a LB-mnek kimásoltam egy netes szinonimaszótárból a szerelmes szó szinonimáit, és az volt az egyik, hogy döglik érte, ő meg azt mondta h döglik bele. XD Azóta röhögünk ezen :D

Meg volt egy Dávid nevű gyerek, és ő Dávodnak írta a nevét XD Azon is röhögünk :DD


2012. ápr. 16. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Anya és lánya beszélgetés:

Lány: Anyu...? Öhm..Minden embernek van szőr a fenekén..? a nyílás körül?

Anyuka: Persze, ez természetes.

Lány: jaj de jó! Már megijedtem, hogy én vagyok Csubakka! ^_^

2012. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hotelban dolgozom. A munkam soran egy vicces sztorit eltem at. Minden alkalommal a vacsora vendegek tiszteletere dekoraciokat probalunk elhelyezni a salatabüfenel. Igy törtent az is hogy megmaradt kisütött apro pogacsakat egy kosarba dekoracionak tettünk ki de mar több honapos szaraz pogikrol volt szo. Az egyik vendegünk azt hitte a dekora hogy enni tettük ki es ö kiszolgalta magat a szaraz pogacsaval. Miutan asztalannal elkezdte enni odahivott es halkan megjegyezte hogy nem a legfrissebb a pogi. Hat eletembe elöször egy 4csillagos szalodaban felszolgalonökent akkorat nevettem a dolgon hogy a vendeg is elmosolyodot. Ebböl azota is trefas vicceket krealnak. Nekem nagyon mulatsagos volt. Ezt at kell elni mert igy leirva nem tünik viccesenek. Azert mint sztori egesz jo.
2012. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!