Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ábrándítsam ki magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ábrándítsam ki magamból egy apám korabeli embert, aki saját bevallása szerint szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Én undorodom a gondolattól is, hoyg esetleg "úgy" gondol rám. Viszont nagyon óvatosnak kell lennem, mert munkát ad (szakmai, és tényleg nem más). Szóval valami olyan ötletre lenne szükségem, ha létezik ilyen, hogy belőlem mint nőből ábránduljon ki, de együtt tudjunk dolgozni tovább. Vagy ilyen nincs?

Persze én (is) családos vagyok, kisgyerekkel és jó házassággal. De amúgy sem érdekelne. Tipikusan: ha utolsó férfi lenne a földön sem kéne. Ő azt hiszi, hogy a pénzével megkaphat, de inkább maradok szegény. :-(


2009. ápr. 6. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj úgy mint egy h.lye pics., de persze csak mint magánember, azt gyűlölik a ffiak. a munkádat végezd továbra is felelősséggel.

ez azért ok sztem, mert ez még nem ürügy arra, hogy kirúgjon, ugyanakkor elég kiábrándító viselkedés.

esetleg mutogass neki képet a kisgyerekedről, hogy "ugye milyen cuksi?" és gügyögj hozzá hülyén.

2009. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha van férjed és gyermeked nagyon egyszerű a helyzeted

csak annyit mondj,hogy szereted a férjed,a családod, és a férjed sosem tudnád megcsalni

(vagy párodat,akid van)

nekem bejött

2009. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond neki,hogy van családod és szereted a férjed.ha nem tágit keress inkább más melot mielőtt tönkremész idegileg avgy rámegy a házasságod avgy rádnyomul ez a vén f....sz
2009. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok, de ezeken már túl vagyok. Már-már túlzásba viszem a család dícséretét, meg mindent ezzel kapcsolatban. Megmondta, hogy nem hozza fel ezt a témát egyelőre, rám való tekintettel. Közben persze érezteti, hogy mi az ábra. CSAK éppen állást nem tudok változtatni, mert a környéken nincs más lehetőség. Elköltözni nem egyszerű, munka nélkül meg nem akarok maradni. :-(
2009. ápr. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!