Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkottam valami szerelmes-vers...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkottam valami szerelmes-vers félét. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Rád gondolok, ahogy forró ajkaid

az enyémre zárod.

Hosszan csókolsz, gyengéden.


Rád gondolok, ahogy kezeiddel

gyengéden simítod arcom.

Lassan nyakamhoz érsz, élvezem.


Rád gondolok, ahogy veled szemben így állok:

pillangós gyomortól szeppenve,

boldogan, egészként.


Rád gondolok, ahogy melletted vagyok.

Egésznek érezném magam teljesen.

Lenni igazán, csak veled volna jó.


Most már tudom, nem bíztam feleslegesen!



Tudom jól, hogy egy költő sem veszett el bennem, mert sose volt és azt is tudom, hogy a versek befejezése nem az erősségem, mint ahogy a vers írás sem, de azért bátorkodtam megosztani veletek ezt. Feltételezem, hogy helyesírási hibáim is jócskán vannak, de fogjuk rá, hogy 22:15 van. :D

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Egy pozitív válaszokban reménykedő, fiatal lány.



2012. márc. 5. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
a körülményekhez képest jól sikerült.
2012. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre hibát. :) és azért szép is.
2012. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 QQRIQqwe ***** válasza:
57%
Ez iszonyat jó szerintem nem tudom mi bajod van vele....Amúgy kor?
2012. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

ha jól látom te vagy a lány.

akkor teljesen oké lett.

küld el neki most!

2012. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egész jó lett!
2012. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Költő az a pasi akinek küldöd igaz? Azonnal küldd el neki imádni fogja, és válaszol rá versben ;)
2012. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mondhatjuk költőnek is, de azért ez nagy szó. :D Inkább olyan, mint én. Néha rájön az "ötperc" és akkor valamit alkot. Az én esetemben általában jó vége van, de van, amikor förtelem. Legalábbis szerintem. Ezeket a süllyesztőbe küldöm, vagyis a fiókom legaljára. :) Néha ez rajz, vers, történet vagy éppen festmény.


Néhányan biztosan túl fiatalnak fognak tartani, de ha már kérték, akkor leírom, hogy 16 éves vagyok. Ő pedig 18.

2012. márc. 5. 22:29
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1) Rímek. Használj rímeket.

2) Ritmus! Egy vers ritmus nélkül nem vers.

3) A szerelmes oké, de komolyan nem értem, mitől vers. Attól nem lesz valami vers hogy nem ér ki az oldal széléig a könyvben. Használj azonos hosszúságú sorokat, belső rímeket, sorvégi rímeket, alliterációt, hasonlatokat, metaforákat, metonímiákat meg ilyenek.

2012. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A kettővel ezelötti vagyok aki mondta h ő egy költő :D tedd meg hogy elküldöd neki és nem a fiókban landol ez egyszer :D ha nem válaszol rá versben akkor hajítsd el a francba az összes versed vagy gyutsd fel :D de fog hidd el :)
2012. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Megjegyezném nem vagyok költő. Fogalmam van ugyan a költői eszközökről, de nem szeretem használni őket, mert nekem az olyan görcsös és általában addig erőltetem, amíg az meglátszik rajta és akkor kuka az egész.
2012. márc. 5. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!