Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki hogyha a saját "tesómba"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogyha a saját "tesómba" vagyok szerelmes? Mármint nem szó szerint értem, mert nem az igazi testvérem.

Figyelt kérdés
Inkább elmesélem a storyt. Anyukám sokáig egyedül élt velem együtt. 4-5 év múlva talált magának egy pasast, akinek volt egy nálam 3 évvel idősebb fia. Én most 17 éves vagyok. Most házasodtak össze nemrég anyukámék és az "apukám" gyereke is odaköltözött hozzánk és én totál beleszerettem. Milyen kapcsolat lehet(ne) ebből? Bevallottam neki a dogokat, ő is ugyanúgy érez mint én, elcsattant már pár csók, 1x volt már majdnem több is, de azt mondta hogy mivel "tesók" vagyunk nem lenne vmi jó a kapcsolat. Szerintetek?:S
2008. nov. 17. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Sztem ti nem vagytok testvérek. Ha elég intelligensek vagytok h kontrolláljátok ezt a szokatlan helyzetet, akkor boldogok lehettek.
2008. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a véleményem, hogy miért nem lehetne belőle több? Elvgére, ha azt leszámítjuk, hogy anyukád, meg az a férfi együtt vannak, vadidegen a srác. Nem vészerinti, még csak nem is féltestvér. Ha szeretitek egymást szerintem lehet ott sokminden közöttetek...
2008. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közötök egymáshoz genetikailag, az érzelmi kötés pedig megvan. Hajrá.
2008. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagytok testvérek, sőt még csak nem is együtt nőttetek fel. Akkor meg?
2008. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem vérfertőzés mert nem vagytok vérrokonok,viszont utána lehet nézni a CSJT-ben hogy jogilag nem e lenne hátrány házasság esetén.Sok boldogságot!
2008. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
nekem van ilyen ismerősöm.nincs abba semmi.egyből együtt is laktok.csak ha esetleg szakítotok akkor mi lesz?egyikőtöknek se esne jól,ha az új párt hazavinnétek.de még ne gondoljatok ilyenekre.a szülők már tudják?
2008. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Semmi nem zárja ki,hogy boldog legyen a kapcsolatotok.

Egyen érdemes elgondolkozni,mi lesz ha vége a szerelemnek.Ami persze nem törvényszerű,de 17 évesen n ritka hogy valaki az igazival akadjon össze.

Szóval utána ciki,és fájdalmas lehet ha mással kezdetek kapcsolatot,és hazaviszitek az új választottat.

Persze mindenre van megoldás,arra is lehet találni.

Ha szerelmesek vagytok,akkor sok boldogságot együtt.

2008. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Pont a minap olvastam egy tini magazinban, hogy ugyanez a szitu, és ők nagyon jól elvannak! Semmi ok az aggodalomra ;) Mindenesetre sok boldogságot kívánok nektek!
2008. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem baj.Mivel vérszerint nem vagytok rokonok ezért nincs semmi akadája annak hogy ti boldogan együtt legyetek.
2008. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Jajj, még mindig vannak, akik olvasnak tinimagazinokat és hisznek is bennük? :P
2008. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!