Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a saját unokahúgom szerelmes belém? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Az unokahúgom is nálunk lakik, átmenetileg, februártól kb októberig. Azt vettem észre olyan március fele, hogy folyamatosan utánam lohol...már otthon..Annyira nem gondoltam semmi rosszra, mondom biztos uncsizik...aztán..egyre komolyabb lett. Veszi el a ruháimat, a pólómat találtam a párnája alatt...az alsógatyáimat...mindent...Amikor megyek el kikérdez, hova kivel, és őrültem utálja a barátnőmet!! Amúgy ő 16 éves, a barátnőm 18. De ez nagyon durva...és keresi az alkalmat hogy hozzám érjen:S...Elveszi az elégett csikkeket amiket én szívtam el:D...Tudnék még mondani...Múltkor beszéltem vele, hogy jó lenne ha leállna, azt mondta oké, de ahhoz képest még ezeknél is durvább dolgai vannak...Mit csináljak vele?
2010. máj. 3. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszerelem, majd kinövi. Addig biztosan megelégszik a használd alsóddal.
2010. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne törődj vele...
2010. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De észtvesztő...

És a saját unokatestvérem...

2010. máj. 3. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélned vele. Nem úgy, hogy odaveted neki egy mosollyal, hogy "ájjámále", hanem elvonulsz vele kettesben valahová, ahol senki nem hall titeket, és ott elmagyarázod neki, hogy ez biológiailag abszurd, törvények és a józan ész is tiltja. Biztasd kicsit, hogy próbálkozzon más fiúknál, úgyis olyan szép, biztos csak úgy kapnának utána a fiúk (akkor is mondd ezt, ha ez nem így van).
2010. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ne vedd figyelembe.mert még rossz vége lehet.

esetleg ha a barátnőd elbeszégetne vele?

2010. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hazudjak neki?(Mert nem az)...

Mondjuk...leghet leállna...

Múltkor is elhívtam, kicsit dumálni, akkor mondtam neki, hogy nem kéne..

Lehet hogy csak ugyan ez lenne...De próba szerencse...

2010. máj. 3. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Üsd le, húzz gumit, erőszakold meg, utána egy életre megutál. Sok sikert. :D
2010. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg utáltasd meg magad, gúnyolódj például.
2010. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is beszéld meg vele, mondd meg kereken h nem és kész és mutasd is ezt mindig, ha pedig így nem megy, akkor kicsit be is keményíthetsz, de vigyázz, ne törd össze a szívét, de ha már nagyon nem akar leállni, akkor ne kíméld. legalább tanul belőle, végülis 16éves, kiheveri.
2010. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit csak talál, emlékeztesse valahogy a barátnőd iránti szerelmedre, azt nem bírná sokáig.
2010. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!