Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az elmélet szerint miért...

Az elmélet szerint miért éppen December 21-én támadnak a Reptoidok, amikor uralkodnaka világon?

Figyelt kérdés
David Icke, Szenthelyi Árpád és sok szaktekintély szerint december 21-én várható a nagy esemény, azaz a Reptoidok megtámadják a földet, de miért ponjt akkor ? És miért támadnak, amikor uralkodnak a világon. Az összes olajlobby, pénzes társaság a kezükben van.
2012. szept. 5. 21:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Most lehet, hogy túlmisztifikálom és túlmagyaráztam a dolgot, de a lényeget megértettétek remélem.
2012. szept. 5. 21:10
 2/24 anonim ***** válasza:
Aznap lesz a Nemzetközi Babfesztivál és a reptoidok köztudottan utálják a babot.
2012. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem lesz invázió, mivel nem léteznek reptoidok. De ha ezt nem hiszed el, mondok másféle választ.

404 már arról ír a gagyi honlapján, h kapott egy űrhajót, amivel megállítja majd a Nibirut. Gondolom ezután ledarálja a reptoidokat is.

Választhatsz melyik a szimpatikusabb.

2012. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
K
2012. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

404 tényleg ezt írta?

Egyébként előbb-utóbb jön egy reptoid szakértő és majd ő elmagyarázza.

2012. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elmélet, nincs reptoid, nem lesz invázió, csak az ilyenek agyszüleményei mint épp te vagy 404. Komolyan csoda hogy ennyi ésszel életképes vagy!
2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Én úgytudom 404-es a Reptoidokkal barátkozik, akkor éppen a plejádiakat fogja bedarálni :(.


Okosak a Reptoidok, el kell ismerni ! Mással végeztetik el a piszkos munkát... ne maradjon ellenállás december 21-ére.

2012. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Mert akkor rendeznek nyílt napot a földön a repdtoidoknak
2012. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Rettegj kérdező. A reptoidok itt állomásoznak. Ha majd feljön a hold megláthatod hogy a felét már elbontották. Mikor az egész eltünik a föld elpusztul! Persze veled együtt!
2012. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 x) ***** válasza:

Most kivételesen a kérdésre válaszolok (mert nem az volt a kérdés hogy lesz-e invázió vagy sem, hanem hogy miért december 21). Ha minden igaz a maja naptár ekkor ér véget. (persze újrakezdődik de ezt próbáld meg a hívőknek elmagyarázni). A másik ok pedig az 1es és 2es számok fura egybeesése. 2012.12.21. (bár én sem értem hogy akkor miért nem 12-ére esik a dolog).

Amúgy ezen a szaktekintély dolgon jót röhögtem.. (mármint nem David Icke a probléma, bár ő sem tudja miről beszél, de Szenthelyi Árpi mióta szaktekintély?) Majdnem akkora baromság mint hogy 404 UFO kutató :)

2012. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!