Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha Baileys-izt szeretnék...

Ha Baileys-izt szeretnék főzetni, annak milyen cefre kell?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy 100 literes műanyag hordóba gyűjtenék tejet, kávét, csokit,tejszít, ír whisky-t,majd mikor már erjed akkor kifőzetném.

2013. febr. 22. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem igy müködik bèbi, elõször elkèszitik a krèmet magàt a löttyöt ami inkàbb krèm àllagu majd ahhoz hozzàkeverik az alkohol pàrlatot, kicsit koplikàltabb dolog mint a HP
2013. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ne már. Akkor most öntsek ki 60 liter Baileys cefrét a csatornába.Ősz óta gyűjtöm, az a sok csoki, tejszín, nem beszélve a rengeteg Jakobs kávéról, Mizó tejről, ír whiskyről. Na ne , ezt nem fogadom el, valami megoldás biztosan van!
2013. febr. 22. 15:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg egyébként is hidd el, hogy van az a pénz amiért főznek nekem Baileyst ebből a cefréből. Úgy hogy még tovább gyűjtöm a cuccost , színig vágom a 100 literest...
2013. febr. 22. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

:D

Ez tuti szopatás, de jó!

A google a barátod. Keress receptet ha komolyan gondolod!!!

:D

Viszont ha komolyan kérdezted akkor bocs! Válasz:

A baileys egy krémlikör! Megvannak a hozzávalók, recept szerint. Azokat összekeverik és láss csodát kész a pia! Nem égetett szesz, nem pálinka, nem vodka, nem whisky.... A tiszta szesz csak az egyik alapanyaga!!!

2013. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó bazz! Most nézem hogy a humor rovatban van! :D :D :D Ezt benyaltam!


Szerintem idd meg amit idáig összegyűjtöttél, leszel tőle annyira rosszul mintha hasonló mennyiségű baileyst innál meg!!!! :D

2013. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!