Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sürgős! Mit tegyek? Mi baja a...

Sürgős! Mit tegyek? Mi baja a gyermekemnek? Többi lent

Figyelt kérdés
5 éves gyermekem van. Azt hiszi magáról, hogy zombi, teljesen utánozza a zombikat. Állandóan csak zombisat tud játszani. Imádja a horrorisztikus dolgokat, szereti a sötétet, és gyakran csak a halálról tud beszélni. A nagymamájának ezt mondta: Mikor veszed le a zombi jelmezedet? Tudom, hogy a jelmez alatt egy ronda szörnyeteg van. Talált egy csavart, azt mondta a gyerekem: hogy, ha meghal, rakjam a fejére, mert akkor felébred és ő lesz a Frankeinstein. Teljesen kivagyok borulva, nem tudom, mi van a gyerekemmel. Nem vicc, teljesen komoly. A normális válaszokat előre is köszönöm.

2013. júl. 16. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Túl sok zombis filmet nézett. Ha nem változik, keressetek fel egy gyermekpszichológust.
2013. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
46%
nem néz ilyen filmeket?ha igen én eltiltanám tőle.és a kisfiad esetében én pszihológushoz fordulnék.
2013. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megvagyok győződve, hogy valami probléma van a gyerekkel, mert egy 5 éves kisfiú nem ilyen, a másik gyerekemmel ilyen jellegű problémák nincsenek
2013. júl. 16. 22:10
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem semmi baja, én ilyen idősen Zorro voltam. Egy ismerős kisfiú pedig pókembernek képzelte magát.

Korral jár, bár valaki soha nem nő ki belőle.

2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Most nem azért de mennyit szokott a TV előtt ülni? És miket néz? Vagy ha időnként rábízod valakire akkor ő miket nézet meg vele? Most nem azért de az unokahúgom az apja öccsénél volt egyszer mert én akkor nem értem rá hogy vigyázzak rá, és mivel az öccse még elég fiatal 18 év körüli képes volt akkor nézni egy világháborús filmet és az unokahúgom elég sokáig a nácikat utánozta.

Kapott is a srác rendesen aki ilyen filmet rakott be az unokahúgának ő persze végig aludta és persze hogy nem látta hogy a gyerek azt nézi. Azt hittem felborulok a székemmel amikor a nővérem ezt mesélte. A párom meg fél óráig sírt a röhögéstől, igaz hogy ez a dolog nem vicces, de akkor is ez már röhejes dolog volt.

2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
második vagyok.épp ezért tanácsoljuk azt neked hogy mindenképpen vidd el pszihológushoz.mert ez semmi jóra nem vezet.de néz ilyen filmeket?
2013. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Szerintem még ne aggódj, ki fogja nőni, vagy ha még elég sokáig lesz ez (Ne adj isten, rosszabb). Akkor talán keress fel egy szakembert. Egyébként mióta csinálja ezt? Ha nem régóta akkor még ne izgulj! Remélem segítettem. :)
2013. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellett volna hagyni, hogy ilyen filmeket, videókat nézzen, ilyen játékokat játsszon. El fog múlni, kinövi, ha odafigyelsz rá, és eltereled a figyelmét valami másra, és barátságosabbra. Te vagy az anyja, neked kell meghatároznod, hogy mit nézhet a gyerek, és mit nem. Hol való ez még egy 5 évesnek? Szerinted a zombis filmekre miért tesznek 16-os karikát?
2013. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem csak idősebb korosztályoknak szóló filmekben vannak zombik, pl ott a Frankenweenie című mese is ami csak 12-es karikás, de a meseadókon is feltűnnek ezek a teremtmények.

Hotel transylvania, Scooby doo a zombi szigetén, lehetne folytatni

2013. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem kell beparázni semmi baja a fiadnak.

Most azt írtad volna, hogy az 5 éves lányom királylánynak képzeli magát, és várja a hercegét mi baja is szerinted ugyan ez a válaszok jöttek volna? Pedig ez pont ugyan az.

2013. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!