Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy térhetnék át az összes...

Hogy térhetnék át az összes vallásra?

Figyelt kérdés
Úgy félek, hogy a pokolra jutok, de nem tudom melyiknek van igaza. Szóval inkább minden ismert vallásra áttérek, akkor tutira megúszom az örök kárhozatot, talán néhány lélek vándorlás is belefér. Hogyan csináljam szerintetek? Főzzek mindent kóserül csadorban miközben minden vasárnap templomba járok és meditálok a meggy fa alatt? Aztán persze ott vannak a természeti vallások is, egy kis woodoo varázslat, ha tele van a tököm Mari nénivel a kisboltból, meg boszorkánynak is kéne lennem és a csajokkal WICCA gyűlésre járni. Szerintetek hogyan csináljam?
2013. júl. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, talán a Nagy Manitu megmondja! Vele kezdd! Utána lágy ateista.
2013. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én őt hogyan idézhetem meg? :D Most is ateista vagyok, csak nincs túl sok önbizalmam, mert félénk vagyok és félek, hogy tévedek :3
2013. júl. 20. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapíts egy saját vallást, ami minden más fölé helyezi magát, még jobb, ha magadat nevezed ki Istennek, és akkor biztos nem jutsz pokolra.
2013. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha én lennék az új Sátán és bezáratnám a Poklot?
2013. júl. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!