Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy idegen vagyok-e? Illetve melyik fajhoz tartozó, pl Annunaki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 18:57
1 2
 1/20 Nyalj Bea válasza:
Engem a Nagy Fehérek termékenyítettek. Miből gondolod, hogy pont Annunaki faj lehetsz?
2014. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mert az emberek nem szeretnek, nem keresik a társaságom, és én sem találom a helyem itt legszívesebben itt hagynám az egész fajt és a bolygót is, szeretem a scifit, a tudományokat
2014. jan. 14. 19:05
 3/20 Nyalj Bea válasza:
Ezért írsz te is a gyik-re, tudtad, hogy ez a honlap a te fajodnak genetikai torzulásokat okoz?
2014. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Spock parancsnok válasza:
Az információ amit megadott, nem utal földönkívüli létformára, csupán az emberi magányra!
2014. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha annunaki volnál,bölcsebb lennél, és lesz.rnád,hogy a primitívebb emberi faj nem foglalkozik veled. Szimplán még fejlődik a személyiséged,esetleg rossz passzban vagy mostanság. Nekem is van,hogy extrém módon antiszoc vagyok és ki sem mozdulok emberek köz,csak ha nagyon muszáj. Én is sokszor érzem "én idegennek" magamat, illetve hogy nem erre a világra születtem és lehet csak álmodom, és nem ott vagyok,ahol lennem kéne. Én is szeretem a sci-fi-t, összeesküvés-elméleteket és az idegen civilizációkat bújom és nem szeretem az embereket. Mégsem érzem magam földönkívülinek. Lehet a világgal van baj,nem velünk? :)

25/L

2014. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
bárcsak kiderülne h mégis és felfednék nekem a titkokat és elvinnének innen egy igazán nagy útra...
2014. jan. 14. 19:16
 7/20 anonim válasza:
Te csak egy sunyi kis reptoid vagy.
2014. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Nyalj Bea válasza:
Visznek a Marsra kapálni, rabszolgának gályázol ott, csak nem vízen úszik a hajó, hanem porban, majd sírsz te még a Föld után.
2014. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Lehet Kis szürke vagy!
2014. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Az annunakiknak van egy speciális mirigyük a homloklebeny közepén, amely azonban olyan apró, hogy az orvosi kepalkotó berendezések nem képesek kimutatni. így nincs más választásod, ha meg akarod tudni, akkor agymutetnek kell alavetned magad.
2014. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!