Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mi lehetett? Más is találko...

Ez mi lehetett? Más is találkozott már vele?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén Mosonmagyaróváron voltunk. Egyik nap gondoltam, hogy kimegyek az erdőbe sétálni, fényképezőgépet is vittem magammal. A távolban egy különös lényre lettem figyelmes, ráközelítettem a fényképezőgépemmel és nagyon meglepődtem. Egy medve testű nyúl fejű dolog volt a távolban, rózsaszín szemekkel. Nagyon megijedtem, gyorsan lefotóztam, majd rohantam ahogy tudtam. A környéken megkérdeztem néhány embert, de senki sem találkozott vele. A képet feltöltöttem a netre, itt megtekinthető: [link]

2014. febr. 22. 23:54
 1/7 anonim válasza:
100%
szőkecigány :D te nagyon hülye vagy :D
2014. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KiSeM válasza:
100%
Ez hatalmas!!!! Respect
2014. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, nagyon köszönöm, hogy megtaláltad a kollégium elveszett kis háziállatát! A gyerekek már nagyon hiányolták! Eredetileg kiskutya volt, na de ugye a menzakaja ezt teszi az élőlényekkel..
2014. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szívesen, Mosonmagyaróváron láttam az erdő közepe felé. Azóta lehet, hogy elkóborolt :(
2014. febr. 23. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mosonmagyaróvári izé!
2014. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szocsiban látták legutóbb.
2014. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én vagyok az Érmelléki kuglófember és ez az én plüssnyulam volt! Én adtam oda a Kolesznak de ha tudtam volna hogy ez lesz belőle.....
2014. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!