Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik voltak eddig legcikibb...

Mik voltak eddig legcikibb élményeid (de röhögjnk is)? Kort irj lécii

Figyelt kérdés
=DD
2009. dec. 18. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az úgy volt h beszélgettem azzal a fiúval aki naon bejön és háttal mentem a tömegnek egyszer mondta h jó a hajam elpirultam röhögcséltem és egyszer csak nekimentem valakinek mondtam egy szép cifrát és a fiú falfehéren mutogat mögém...kiderül h az igazgató volt egy köteg fontos papírral....XD De azóta összejöttünkk a fiúval aznap este volt a "randim" vele:D
2009. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
oh akkor voltam 14 most 15/L
2009. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Velem még elsőben történt.

Hasonlóan, mint az 1. válaszolóval, csak egy kicsit más volt a sztory.

Egyik órák közötti szünetben kimentünk az alulába szórakozni.

Így fogócskáztunk, és akkor én megfogtam az egyik barátnőmet, és elkezdtem hátrálni, hogy ne tudjon megfogni.

És akkor ott próbált figyelmeztetni, hogy álljak meg, de már késő volt.

Nekimentem az akkori ofőmnek, és pont kávét vitt a kezében.

Az egész ráfröccsent.

Elkezdett ott pampogni, hogy csak nemrég hozta el a tisztítóbol a ruhát, meg hogy most megint viheti vissza.


Hát, elég kellemetlenül éreztem magam.:D


14/L

2009. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam.:)

*Aulába.

2009. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez velem most nyáron történt. eljött 2 jó haverom és a legjobb barátnőm.a srácok mutattak valamilyen videót és az nagyon vicces volt. Mindenki a fotelen ült. Kb 5 en. xd az egy személyesen. Én ültem a karján előttem meg az egyik srác. annyira röhögtünk a videón, hogy a srác aki előttem ült levágódott a fotelről és húzott magával. és hát pont ugy estem rá mintha azt csinálnánk. nagyba nézünk kb 5 másodperces néma csend mikor apám megszólal a másik szobából,hogy ti meg mit csináltok? tudni kell h apám ilyen téren nagyon gázos, ugyhogy azt hittem utána faszolás lesz, de végül nem volt. na és hát én akkor nagyon cikisen éreztem magam, és a srác is.


Ugyanezzel a csaptattal ezen a nyáron. elmentünk az usziba. Mondták h ugorjak egyet jó hát ugrottam is és mikor feljöttem észrevettem h ott uszik mellettem a bikini felsőm. erre az egyik srác hát hallod jó melleid vannak. Azt hittem h lefolyok a lefolyón xd.

Remélem élveztétek. 13/L

2009. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A repülőn a mosdóban nem találtam a csap nyitóját. A kapitány kiröhögött, és elmondta, hogy azért nincs a csapon nyitó, mert érzékelős. Előtte azért fél órán át nézett, hogy rájövök-e a megoldásra.
2009. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
hát ez az utolso naggyon vicces volt.. -.-
2009. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy szédültem is, meg a rókázhatnék is környékezett, tehát megvolt az ok, hogy miért is nem jöttem rá a csap működésére.


Utolsó előtti voltam.

2009. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!