Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legcikibb szitu ami...

Mi volt a legcikibb szitu ami tôrtént veled és milyen volt a reakciò?

Figyelt kérdés
Olyan alapvetô természetes dolgok vicces sztorikba fordulàsàra vagyok kìvàncsi, ami szinte mindenkivel megeshet! Elsôsorban a pàrkapcsolatos tôrténetek érdekelnek. Ha meséltek, én is ìrok Csak hogy legyen egy kérdés ahol minden egyes vàlaszon lehet nevetni, vidàmkodni, ùgyis annyi szomorù dolgot hallunk itt! Gyerûnk, ne szégellôskôdjetek!
2011. ápr. 5. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen sírtam fel a születésemnél! na az elég ciki volt...
2011. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Huh,hát velem szinte mindig történik valami ciki,főleg új helyzetekben."Kicsit" szerencsétlen vagyok:)

pl.:Amikor nem tudtam megmondani egy autósnak a közelben lévő várost,hogy hogy lehet megközelíteni...ez még nem is lett volna ANNYIRA ciki,de végig a mellette ülő helyes pasit bámultam és 2 percre rá,rávágtam,hogy "nem tudom" =$

Ez nem valami párkapcsolatos,de hirtelen ez jutott az eszembe,nem volt valami vicces helyzet.Majd még írok:)

2011. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy munkahelyi sztorim van, ahol vörösre égett a fejem.

Éppen ebédelek az irodában, amikor kopogtatnak. A kajámat gyorsan betettem az asztal alá, mert látványra nem volt épp túl szép, egy csirkecomb megrágcsálva... Ekkor egy ott dolgozó masszőrsrác bejön az irodába félmeztelenül. Majd kiesett a szemem a látványtól, elég gusztusos pasi volt...:)

El kellett intézni egy-két dolgot vele, ezért odamentem hozzá, beszélgettünk, töltögeti ki a papírjait, amikor kolléganőmet megszállta a takaríthatnék, és az én megcsócsált csirkecombomat kiemeli az asztal alól, és ilyet szól: Találtam egy gusztustalan csontot az asztalod alatt, fúúúúj! S ott lobogtatja azt a hülye szétrágcsált csirkecombot az iroda közepén..., közben meg vagy még 4x megkérdezte, hogy ez a tiéd??? :):):)

A srác csak szépen mosolygott az orra alatt...nekem meg égett a fejem.

Szituban jobb volt, mint leírva. :)

2011. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:51

ezen konkrétan szakadok a nevetéstől!

2011. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy sztorim, ami inkább a páromnak volt ciki, én jót nevettem rajta..

késő este sötétben kocsikáztunk, mikor "jót" akartam tenni vele..

épp lebuktam és a dolgok közepébe voltam, mikor hirtelen lassított és mondta, hogy gyorsan üljek fel. megállítottak minket a rendőrök. persze, nem volt ideje begombolni a nadrágot és felhúzni a cipzárt, illetve az inget kívül hagyta, de lehetett látni a kigombolt nacit.. szépen mosolygott a rendőr nő, majd tovább engedett anélkül, hogy megnézte volna a papírokat.. azóta a párom ilyesmit nem enged.... :)

2011. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron a szabadstrandon rámjött a szapora. Berohantam a közeli kiserdőbe és egy sűrű, eldugott bokorban, könnyítettem magamon. Hát mit mondjak, zajosan. A bokor túloldala felől egy halk, vékony női hang hallatszott:

-Drágám! Ne erőlködj,nekem jó így.

2011. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Házibulin összejöttem egy csajjal. Kb 10 perce ismertük egymást, amikor félrevonultunk smárolni. Ő olyan erősen megölelt, hogy kipréselt egy erős rottyot belőlem. Na az volt a ciki.
2011. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Álltam barátnömmel a villamos megállóba, megjött a villamos, épp szállnánk fel amikor egy alacsony, idös nö odaszólt nekem hogy: "Segitenél feltenni?" Erre én:"Persze" és átöleltem a nöt és egy fél pillanat alatt feltettem a villamos lépcsöjére. Utána azt mondja hogy: "Nem engem, hanem a böröndömet." :DDD Utána a böröndjét is felraktam a villamosra de addigra már a barátnöm meg az egész vagon rajtam röhögött. :DDDD
2011. ápr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsò, beszartam a rôhôgéstôl!!! :) Szòval te bàrmit felteszel bàrhova :)

Akkor most én is ìrok, de ti is még még még!!!

Kb 10 éves lehettem, amikoris a nàlam 2 évvel idôsebb bàtyàmebéd kôzben gàtlàstalanul feltette a kérdést anyàmnak, hogy mi is az az orgazmus...??

Akkoriban mentek ezek az "organics" sampon reklàmok és hàt én osszekapcsoltam a hasonlò hangzàsù szavakat, majd nagy bûszkén kijelentettem anyàm és bàtyàm elôtt, hogy:

-Jajj, tesòm te ennyire hûlye vagy, hàt amitôl korpàs lesz a hajad!! :)

Mondanom se kell, hogy mind a ketten majd belefulladtak a levesbe és én nem értettem semmit!!

Azòta egy fajta szàllò igévé vàlt, hogy na? Korpàs a hajad?

2011. ápr. 6. 10:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik az volt amikor az erdőn voltunk,kellett wc.-re menjek de nem volt papir nálam és a zsebkendővel töröltem meg a fenekem.A barátomnál nem volt zsebkendő és nagyon megvolt hűlve én odaadtam neki kőlcsön mert kérte.
2011. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!