Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Barátnőm azt mondja kéne már...

Barátnőm azt mondja kéne már gyerek, most hogy bezárt a Hajógyári sziget, csak szerintem hirtelen felindulás ez?

Figyelt kérdés

Szóval 8 éven keresztül minden péntek, szombat hétvégén ott buliztunk, de ugye most bezárták. Azt mondta, mivel már nincs normális szórakozóhely Pesten így lehetne gyereket vállalni. Mostantól lenne időnk babázni.

Szerintem ez nagyon elhamarkodott lenne, mert mi van ha kiengedik Vizoviczkit és újraépíti valahol máshol a klubokat? Akkor meg ott lesz felesleglegesen a gyerek és megbánná az egészet.

Hogy magyarázzam ezt el neki?


2014. jún. 18. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam a férjemnek, hogy most, hogy így felment a hús ára, már vállalhatunk gyereket, mert többé úgysem fogunk eljárni hétvégente grillezni az erdőbe.
2014. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8 éves kapcsolatba mért ne lehetne
2014. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A hülyéje nem tudja, hogy neked jo lövések és nem pedig bömbölések kellenek? Dobd ki a 3,14csába!
2014. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
4%

Sajnos nem mostanában fogják se Portik Tamást kiengedni se Vizoviczkit.

Amire kijönnek az alsóhangon is 10-15év, kvázi addig a gyerek is felnő, bár sose lesz olyan életed mint előtte.

Sose legyen gyereketek! Én is mindent elkövetek hogy ne legyen.

21F

2014. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
14: Farkadat is levágtad?
2014. jún. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Győzd meg mindenképpen a barátnődet a bulizásról, mert az ilyeneknek, mint te (ti), nem kellene szaporodni.
2014. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, az ugye megvan hogy valójában nem kérdést tett fel a párod, hanem egy cukorkáspapírba csomagolt ultimátumot kaptál? Ketyeg a biológiai órája (talán ő se tud róla hogy van ilyenje), egyelőre csak teszteli hogy egyáltalán alkalmas vagy-e apaszerepre, függetlenül az "elmúlt nyócév" önfeledt örömeitől. Szóval kapd össze magad és ne röhögtesd ki magadat a fél országgal...
2014. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
ha kiengedik, akkor majd beadjátok a gyereket intézetbe.
2014. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
ha most ezt komoly kérdésnek szántad, akkor azt kell mondjam komolytalan vagy a barátnőddel együtt! és ahogy egy előttem szóló is mondta: nem kellene nektek szaporodni XDDD bazz... nőjjetek fel és gondolkodjatok el az élet dolgain, mert nem minden a bulizásról szól, főleg nem egy gyerek mellett... mellesleg egy gyerek örök életre szól, nem teheted a sarokba! na mindegy, de azért jót röhögtem XD örülök, hogy én nem lettem ilyen szánalmasan hülye :D
2014. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 zoottti válasza:

tegyük fel 18+8= 26 éves vagy minimum, ha fosol a gyerekvállalástól gyerek vagy te is még. szerintem keresettek új helyet, ilyen egyszerű vagy mint a szög, nem kéne gyereket vállalni, szegény kicsit sajnálom majd ilyen életképtelen lesz a egyik vagy mindkét szülő...

látom fosol a felelőség vállalástól, ami a gyerekkel jár, magadért se tudsz még felelőséget vállalni..sok party drog megette az agyad is :D

2014. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!