Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek szakrális erőmmel...

Szerintetek szakrális erőmmel hatottam Dancsó Péterre, vagy csak egyszerűen egy kib*szott superhero vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég arra gondoltam, megírom üzibe vagy kommentbe az Istencsászárnak hogy keressen rá a nevére a gyakorikérdéseken, mert meg fog lepődni... de túl lusta voltam letölteni ehhez egy appotot a Play-ről. Rá 2 napra csinált egy gy.k.-s videót. Szóval monumentális gondolataim valószínűleg elérték őt és így rájöttem hogy én egy superhero vagyok akinek az az életfeledata hogy telepatikus úton ébresszen ötleteket a nagy fulmkritikus fejében!!!

2014. aug. 12. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdező kommentjeit miért nem lehet felpontozni? XD
2014. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ó sajnálom, nem tudtam hogy egy óvodással vitatkozom... Komoly ez a megszólalás "a te kérdéseded nem fog bekerülni a videójába bibibí.... XD na ne sírj nem veszem el a játékaid... Néha elcsodálkozom egyes emberszabásúak hihetetlenül alacsony értelmi képességein. Jól gondolom hogy az IQ-d közelebb van a nullához mint az egyhez? Várj, inkább nem is akarom tudni...
2014. aug. 14. 21:36
 13/13 A kérdező kommentje:
De amúgy örülök hogy neked sikerŰlt bekerŰlnöd a videójába :) most már kérhetsz tőle magyar nyelvtan oktatást. Mennyit keres az ostoba kommentelő havonta? Telik belőle agyműtétre? Gyere szépen, bemutatlak az új elmeorvosodnak...
2014. aug. 14. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!