Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyszerűen...

Miért van az, hogy egyszerűen képtelen vagyok diétázni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem bírom sokáig, pedig annyira szeretnék leadni a zsír%-omból,de nem megy.Már rengetegszer megpróbáltam,de hiába.. Ha van valaki, aki elért különféle úgymond sikereket a diétázással, annak szívesen olvasgatnám a véleményét.
2014. máj. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak kis mertekben csokkents az etelbevitelt, egeszseges dolgokat egyel ha kedved tamad nassolni (pl gyumolcsok, zoldsegek) vagy igyal meg egy pohar vizet helyete. En a vizes modszert szoktam alkalmazni, frissito. :)

Nalunk mindig az van amugy, hogy eldontom most hanyagolom az edessegeket erre masnap telipakoljak a hutot mindenfele sutemennyel meg cukros dologgal.. Aahhh

2014. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért vagy rá képtelen, mert sokat unatkozol és nagyon kevés az elfoglaltságod. Unalmadban meg szeretsz enni.
2014. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!