Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már egyszerűen...

Mit csináljak? Már egyszerűen nem bírom

Figyelt kérdés
A történet kb 1 éve kezdődött. Nagymamámmal éltem mindezideáig (14 éves vagyok) nagypapám kint dolgozott külföldön. Aztán 1 éve nagyon beteg lett.. volt pár műtétje és sajnos elment közülünk..én ezt mai napig nagyon nehezen bírom.Azóta engem nagypapám nevel, akit nagyon NAGYON sajnálok, mert annyi gond és tehert kell elviselnie, hogy az hihetetlen anyagiak, háztartás stb.. az anyagi problémák, minden hatalmas gondot jelentett számunkra, de megvagyunk, mert nagyon szeretjük egymást. Annyi gond van a nyakunkon, hogy az hihetetlen.. :(. Pár hónapja nagypapám bátyja is megbetegedett. És ma ő is meghalt :( én nem ismertem, de nagyon rosszul esik és rossz érzés. El se tudom képzelni nagypapám most mit élhet át... MIKOR LESZ MÁR VALAMI JÓ AZ ÉLETMBE? Ilyen az egész élet? Sz*r az egész mindenhol csak gond és rossz dolog van nem hiszem el... nem tudom már mit csináljak
2014. ápr. 3. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A te életedben már van jó és kész ajándék neked, meg a környezetednek is egyaránt. Ez pedig a magas szociális érzékenység, empátia, beleérző-képesség, hogy nevezzem. Abszolút kivételnek számítasz, mert vagy érzelmiekben vagy agyilag vannak (vagy mindkettő) elmaradva az emberek az ilyen fokú beleérzéstől. Aztán vannak, akik csak az érzéseikkel tudnak gondolkodni, aggyal nem, az sem jobb. De úgy látom te neked szíved is, eszed is van, egyszerre. Ezt nem pillanatnyi, üres vigasztalószövegnek szánom, ez komolyan nagy érték. Nekem máris jobb lett a napom ettől.:)
2014. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ettől a kommenttől nekem is! Köszönöm! :)
2014. ápr. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!