Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » ABCD Férfi vagyok. Lehet e...

ABCD Férfi vagyok. Lehet e normális párkapcsolatom? 30 F

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy AgyonBaszott Csenevész Darázs vagyok (ABCD) és ezt egy magazinban olvastam ahol személyiség teszteket végzett valaki aki áltudományosan ténykén kezel eseteket.


De tessék, leírom a személyiségemet:

- Szeretem a bablevest

- Szeretem a zoknit a lábamnon

- Szeretem a nem bab levest de a leves babot is néha

- Szeretem a kéket de a kéket nem.

- Szeretem a turmix gépeket és a nagypapám pilóta volt.


- Utálom a kutyákat de szeretem a méhészborzot amit utálok egyébként.

- Utálom hogy száz forintnak 50 a fele

- Utálom hogy a normális szónak nincs is jelentése valójában

- Utálom hogy troll vagyok de mégis kevésbé mint te

- Utálom a csillagokat mert félek hogy rámesnek

- Utálom, hogy nem tudok már milyen baromságot kitalálni

- Utálom, hogy aludni se tudok mielőtt megkérdezed.

- Utálom a karfiolt.


Szerintetek lehet normális párkapcsolatom ?



#n-1
2014. nov. 13. 02:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

20:

Többek között - amit leírtál - azért sem lennék nő, mert kalkulálhatnám újra a személyiségemet, ami így is komplikált; erre főleg az "Utálom a karfiolt" rész utal.


A másik dolog pedig, hogy működő nőstény bensőségeket melyek a szaporodásért felelnek, a mai orvos tudomány sajnos nem tud előállítani ezért felesleges is lenne az operáció többi része.


Végül, de közel sem utolsó sorban, a romaAntikus is a szex előtt szerepel a szótárban a romantikushoz hasonló módon, ennek okai sem lehetnek véletlen találgatások eredményei.

2014. nov. 15. 14:32
 22/22 anonim ***** válasza:

Most nézem, újra valaki írt a topicba, amit ez megihletett. Oda is odalinkeltem ezt


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!