Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Végre! Ez egy hiteles ufoészle...

Végre! Ez egy hiteles ufoészlelés Amerikában!?

Figyelt kérdés

[link]


Ez már elég kemény, 4 ufo száll az égen! Nézzétek meg a cikkben a videot!



2013. dec. 30. 08:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Valóban UFO-k, mivel a szó az Unidentityfied Flying Object, vagyis azonosítatlan repülő tárgy rövidítése. Mivel én nem tudom teljes bizonyossággal azt mondani, hogy a vándorló gólyákra szerelt lámpa fényét láthattuk, ezért ezek számomra UFO-k. Ezt leszámítva nem sok esélyt látok arra, hogy valami földönkívüli dologról lenne szó.
2013. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Hát a nagy "beharangozás" kissé túlzás volt.

A felvétel nem hiszem, hogy manipulált lenne, szóval abban igazad van, hogy hiteles.

Ellenben mégsem bizonyíték semmire. Ismeretlen objektum repül az égen(?). Ennyi.

Nem mellesleg én nem négy ufónak nézem - a cikk címe butaság -, hanem csak kettőnek. Van egy különálló pont ami villog, ami akár lehet egy torony fénye is. Valamint egy háromszögletű gép ami repül a sarkain fényforrásokkal (katonai gép? titkosabb repülő? vagy sárkányrepülő a sarkain kivilágítva?). De még a videó címében is benne van, hogy Triangle- azaz háromszög.

Sőt...abban sem vagyok biztos hogy repül. Pont egy nagy fekete sötét résznél van a dolog. Amikor közelítés nélkül videózza, még azt is lehetne mondani, hogy egy vasúti sín mellett lévő fénysorompó villog, ugyanis mozgást semerre sem látok. Vagy valamilyen tábla.

2013. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért nem lenne földönkívüli? Mik szállnak a földön ilyen háromszög formában? Semmi!
2013. dec. 30. 08:30
 4/18 aspikami ***** válasza:
61%
Figyelj! Én nem zárom ki, hogy léteznek értelmes lények rajtunk kívül, sőt biztos máshol is van élet, de ez a paranoiás ragaszkodás , hogy bizonyítsátok: "már pedig földönkívüliek léteznek," - már nevetséges. Miért kell mindennek bedőlni? Felőlem higyjétek, hogy ez meg az UFÓ, de minket hagyjatok már ezzel békén :)
2013. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 II.Dartheon ***** válasza:

Szerintem ez inkább kettő mint 4, a jobb oldali hajó háromszögben van "világítva" ami szerintem inkább a hajtómű része, csak mi "fényként" látjuk.

A bal oldaliból sajnos alig látszódott valami, egy ksiebb hajónak gondolom.

2013. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Látsz 4 db világító pöttyöt az égen, és az már földönkívüli? Belegondolsz ebbe a hatalmas marhaságba? Meglátsz az udvarba n pár szentjánosbogarat és hívod a titkosszolgálatot? Szerinted mi lehet 4 db pont?? Pont alakú ufo? Ne legyél okos. Inkább egy repülőnek a jelzőlámpái, így valóban 2 gépről lehet szó a 4 helyett. És semmi köze földönkívülihez, lehet hadgyakorlat, vagy bármilyen nem hétköznapi formájú repülő tesztelése. Nem először volt már ilyen.
2013. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Sőt én még azt sem zárom ki, hogy a háttérben van egy hegy, amin égett pár közlámpa...
2013. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Láttam már háromszögletű vadászgépet is.

Ez is bármi lehet.

2013. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

"Mik szállnak a földön ilyen háromszög formában? Semmi!"


Egész pontosan semmi, amit JELENLEG ismersz. Ugye nem hiszed, hogy azonnal bemutatják a nagyközönségnek az összes technikai fejlesztést? Pár éve még az volt a dumátok, hogy "mi az ami meg tud állni egy helyben a levegőben?". Ma meg már tudjuk, hogy egy többtonnás vadászgép is simán lebeg egyhelyben a levegőben (lásd vertikális _landolás_).

2013. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

"Ez már elég kemény, 4 ufo száll az égen! Nézzétek meg a cikkben a videot!"


Nem nézem meg, linkelj youtube-ról, én már kitudja honnan belinkelt cikket nem nézek meg. Hülye ezósok, bárcsak elvinnének titeket az ufóitok.

2013. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!