Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek mi volt iskolában a...

Kinek mi volt iskolában a leghülyébb beírása az ellenőrzőjébe? (figyelmeztető, intő, rovó, dícséret. )

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 12:31
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Nekem ilyenek voltak:


"Jéggel dobálta társait.", "Órán, a tanár jelenlétében, hangosan anyázott."


:DDD

2015. jan. 21. 12:33
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"Értesítem a kedves szülőt, hogy leánya földrajzórán kapirgál és cincog." :)

Volt még más is, később leírom.

2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Szülő,

gyermeke óra alatt eszik, majd alszik.


Muterom válasza:


Kedves Tanár Úr,

itthon is ezt csinálja, nem tudjuk leszoktatni róla.

2015. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
90%

"Igazgatói figyelmeztetésben részesítem amiért a tanárnak középső ujját mutogatta, majd letagadta és visszabeszélt (kérem a holnapi nap folyamán aláírtan visszahozni az értesítést és levágni a kislány fufrujából, mert nem látom a szemét." :D

De komolyan, ilyeneket írtak, pedig képről azt mondták milyen aranyos, szép kislány :P

Ja és még voltak olyanok, hogy "a füzeteivel dobálja a tanárt" vagy "igazgatói figyelmeztetésben részesítem, mert 2 ellenőrzője van"-persze erre egy darabig Anyu nem jött rá, mert ezek után a másikat mutattam meg neki, mivel azt elfelejtették elkérni.

DE-hozzátenném, hogy soha eszembe nem jutott volna olyan agresszivitás, mint amiket ma hallok, ezek csak kis csínytevések voltak, amiken a többiek is nevettek én meg élveztem a lázadások közepette :)

30/N

2015. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok eddig! :DD Főleg a cincogóson röhögtem! :D

Én általános 3-ban 13 db beírást kaptam, hát nem voltam egy jó gyerek. Majd otthonról írok többet is! :D

2015. jan. 21. 13:00
 6/27 anonim válasza:
61%

Hát nekem eléggè sok kb. 5-6 meg 1-2 osztály főnöki xDD lány vagyok színt tiszta magyar nehogy valaki férre értse! :3

Hát volt olyan hogy:


Tisztelt szülők tájékoztatjuk hogy ma lánya levette a wck-nek az ajtáját ezért osztály főnökiben részesìtem...


De olyan is volt hogy:


Tisztelt anyuka

Mai napon lánya az osztály kulcsot barátaival beledobta a wc-be és lehúzták ezèrt osztály főnökiben részesítem...


ezek voltak a leggázabbak de még mesélhetnèk xDD

2015. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Kedves gyermekük három év orosz tanulás után az alábbi szókinccsel rendelkezik: cédrus, cédrusovics cédra, de még ezt is hibásan ejti.

Harasó, írta a fater, mert volt humora és a penész ette az orosztanárt, mert tényleg majdnem ez volt a helyzet, neki mégis négyest kellett adnia, mert minden másból kitűnő voltam.

2015. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársamnak volt, hogy: Gyermeke szirénázott.
2015. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Eddig jók :DD Este elfelejtettem, de majd ma megnézem :D


Olyan is volt még másodikban, hogy padtársammal mindkettőnk ellenőrzőjét elkérte a tanár, de véletlenül az enyémbe az ő nevét írta, az övébe meg az enyémet. Miután rájött, zárójelbe tette a neveket és melléjük írta a helyeset :D

2015. jan. 22. 12:39
 10/27 anonim válasza:
100%

"Tisztelt szülő, a lány beszólással zavarta a társait"

amikor a dolgozatot kiosztották és a nevemet rossz helyre írtam akkor mondtam hangosan hogy 'ezt a szart rossz helyre írtam' és ezért kaptam szaktanárit

2015. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!