Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kinek mi volt iskolában a...

Kinek mi volt iskolában a leghülyébb beírása az ellenőrzőjébe? (figyelmeztető, intő, rovó, dícséret. )

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 12:31
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Azt nem tettem hozzá,hogy kb 11 év alatt volt 30 intőm,de sosem olyan nagyon rossz dolgokért kaptam olyan fokozatokat.Pl:egyik ismerősöm felgyújtotta egy gyerek haját ás igazgatóit kapott,míg én azért kaptam mert leköptem a lépcsőházba egy rágót.Kaptam rágózásért,futkározásért az iskolában,verekedésért(nem komoly csak ilyen játékos)beszédért,feleselésért,meg mert kidobtam az ablakon:almát,papírt,szemetet,kólás üveget,egyszer a komplett szemetest.Már elsős korom óta.Hozzátenném,hogy minden tanárom elismerte,hogy okos vagyok még ha minden héten be is írtak,tudták,hogy rossz korszakomban vagyok.Vagyis azt hitték :D kiszámíthatatlan vagyok és voltam is mindig,ha akartam bárkinél jobban dolgoztam stb,de ha nem akkor vagy aludtam vagy kitaláltam valamit :D
2015. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
89%

Angoltanár: Értesítem a szülőket,hogy gyermekük a kajaszünetben engedély nélkül az emeleti folyosón tartózkodott az osztályával.

A pláne az ,hogy akkor nem is kell kimenni az udvarra.

2016. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumban kaptuk ezt a beírást négyen. " Nevelőtanári figyelmeztetésben részesítem, mert szilencium időben a szobában tanult."

A tanulószobán kellett volna tanulnunk kb. 30 társunkkal együtt, de egy húzós dolgozatra készültünk,és ott nem tudtunk volna a tananyagra figyelni.

2017. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Koleszvezetői:


Tisztelt szülő!

Lányát önbíráskodó magatartása miatt kollégiumvezetői figyelmeztetésben részesítem.


Ez az volt, hogy kiraktuk a szobából az egyik lányt, mert nem bírtuk. A két szobatársam is megkapta a figyelmeztetőt.

2017. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%

Én jógyerek voltam, de néha azért én is rosszalkodtam.


Tisztelt Szülő!


Gyermekét osztályfőnöki megrovásban részesítem, amiért wc kefével harcoltak az iskola wc-jében.

2017. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Nemetde válasza:
Tisztelt szülő, gyermeke meg próbált tüzet gyújtani órán
2021. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
"Figyelmeztetésben részesítem, mert *nevem* kabát nélkül akart kimenni az udvara". Így, 1 r-rel :D.
ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!