Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Újabb reptilián észlelés,...

SpilerHUN kérdése:

Újabb reptilián észlelés, kezdődik az invázió?

Figyelt kérdés

Érdemes elolvasni ezt a cikket:


[link]


nézzétek meg az angol linkeket is!!!


ezt amerikában látták de ezek szerint korábban kezdődne az invázió? tudom h többen már irták h csak 2016ban jön a flotta a nullsikból vagy miből de itt a bizonyiték h korábban megtörtént. vagy ez csak valami felderitö?



2015. aug. 5. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Én többször is láttam gyíkembereket ólálkodni mostanában a börzsönyi erdőkben és a Oktogon környékén is. Én vettem 200 liter tartós tejet, 300 kiló cukrot, 50 kiló kétszersültet stb., ablakokat beszögeltem, kész a betonbunker a pincében, most is egy shotgunnal ülök itt a gép mellett, és 2 percenként kilesek a deszkák résein keresztül. Egyértelmű, hogy küszöbön áll az invázió, talán már ma vagy holnap jönnek is!
2015. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ezek már itt vannak már elkezdődött az invázió!!!
2015. aug. 5. 15:40
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezek még csak felderítők! Ne aggódj, ha a nagy anyahajók ideérnek, és milliárdszámra özönlenek a gyíkemberek végig a földeken, akkor már mindenki tudni fogja, hogy nekünk volt igazunk! De akkor már késő lesz!!
2015. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Idézek a linkelt cikkből: Kár, hogy a képen nem látszik semmi. Szerintem is kár, így nincs min röhögni.
2015. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nézd meg az amerikai linkeket, ott van rajta egy reptilián harcos!!!
2015. aug. 5. 15:45
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem harcos! Úgynevezett C2-es felderítő és diverziós cselekményeket végrehajtó kommandósra utal a fejformája. Ezek agyhullámok segítségével képesek információt kinyerni, illetve humánok viselkedését befolyásolni. Közvetlenül a Deimoson lévő előretolt bázisra jelentenek. Baleseteket, katasztrófákat és tévinformációk terjesztésével káoszt idéznek elő egy jól kidolgozott terv szerint, előkészítik az inváziót!
2015. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mi ez a C2-es felderítő? én úgy tudtam h vannak a ciakar reptiliánok meg a draconis reptiliánok és a reptiliánok szövetségben vannak a plejádokkal meg az annukikikkal.

meg azt is tom h a Draconis bolygórol jöttek meg a Nibiru volt az egyik legnagyobb csatahajójuk. elég sok mindent tudok beleástam megamat a témába.


A Deimosegy bolygó? erről még nem hallottam!


Szentséges isten nagy bajban vagyunk!!!! írni fogok a Szenhelyi Áprádnak múltkor itt valakitől megkaptam az email címét!

2015. aug. 5. 15:56
 8/21 anonim válasza:
44%
Múltkor én-is láttam egy ilyet sok borsa elég ehető csak rágós de hasonló íze van mint a csirkének de csináltam hozzá tört krumplitis így jó volt.
2015. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Shai-Hulud ***** válasza:

"A Deimosegy bolygó? erről még nem hallottam! "


Nem. A Deimos egy hold. A Mars körül.

2015. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

A C1-es és C2-es felderítőket denebi és fomalhauti technológiával genetikaiag készítik elő a feladatra. A C1-es a denebiekkel vetekedő alakváltó képességekkel rendelkezik, a C2-eseknek erre nincs szükségük! A C1-esek beépülnek, információkat szereznek, átveszik a hatalmat, előkészítik a terepet. A C2-esek közvetlenül az invázió előtt érkeznek. A legbrutálisabb erőszakos cselekményektől sem riadnak vissza, ezen a szinten minden mindegy, hiszen a megszálló flotta már elindult, az invázió mindjárt megkezdődik!!


A Deimos a Mars holdja, annunaki fenntartású, innen irányítják a földi zavarkeltésre, bomlasztásra irányuló cselekményeket, HAARP, chemtrail, EU, svájcifrankhitel stb., ill. egy hatalmas plejádi technikájú ionplazmaerőmű van itt, ami részben a nullsík fenntartásához, részben a Draconis felé időlegesen megnyitott féregjárat a Szíriusz irányába történő leágazásához biztosít energiát.

2015. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!