Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen inváziós tervek!...

SpilerHUN kérdése:

Idegen inváziós tervek! Elkezdődött?

Figyelt kérdés

Több hiteles forrásból is hallottam h állitólagg napokon belül megkezdődik az idegen invázió!!!!


Vannak reptilián ismerőseim és ők is megírták, hogy csatahajók meg terrorhajók is jöhetnek a Földre és gyarmatosítva leszünk!


Egyre többen írták a neten h ez a görög válság az invázió első lépése és vagy idegen invázió lesz vagy ezzel együtt jön a 3. világháború is!!!

Az invázió után kikiáltják a Reptilián Direktóriumot, melynek része lesz a volt Görögország is.


Meg azt is hallani és mondták is h a déli határnál épülő kerítés sem a menekültek miatt van hanem azért h minket bent tartson, ne tudjunk menekülni!!!!! Szentséges isten!!!!


Pedig most akartam elkezdeni a jogsit megcsinálni mert végre van melóm (bizt. őr vagyok), de most már mindegy! :(((((


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
77%
Mind meghalunk!!! Itt a világvége!! SOS!!! SÓS!!!
2015. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
70%
Büdös pics@ba, b+! Magyar-Szerb határnál addig vagy k. urvára nem csinálják meg, amugyh látom nagyon unatkozol ha ilyeneket irkálsz! G...ibe B@zzeg van más határ ahol menekülni tudnál nem csak Szerbia! Ui: nagyon, de nagyon szívesen bele sz@rnék annak a szájába, aki ilyen szarokat írkál ide! (sorry, nem sértésnek szántam, de nem lesz Semmi! Ha igen, veszek neked egy kekeszet!!)
2015. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Kedves Kérdező! A helyedben jobban félnék a rohadt bevándorlóktól mint az UFO-któl! :D
2015. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
ne beszélj csúnyán!
2015. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Most írták h amiatt h a nyilvánossághoz fordultam valami málnakvarc bányában fogok kényszermunkát végezni!!!!!!


Miért olyan fontos a málnakvarc a gyíkembereknek? Melyik fegyverükhöz kell? Melyig idegen fajra számíthatunk h mellénk állnak?

2015. júl. 8. 15:00
 6/75 anonim ***** válasza:
49%
ne átkozd a bevándorlokat,ők is emberek.Hasonló helyzetben nem beszélnél így te sügér! :/
2015. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
ha majd elfogadják Magyarországot az ufók mi is hasonló helyzetben leszünk.
2015. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már! Inkább megyek innen mert még nekem is valami bányában kell dolgozni :D tök komolyan
2015. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
2. komment: gondolod h a kerítés nem lesz bövítve??? ez csak a kezdet!!!
2015. júl. 8. 15:03
 10/75 anonim ***** válasza:
79%
#8 Te vagy a hetedik törpe?
2015. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!