Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Újabb reptilián észlelés,...

SpilerHUN kérdése:

Újabb reptilián észlelés, kezdődik az invázió?

Figyelt kérdés

Érdemes elolvasni ezt a cikket:


[link]


nézzétek meg az angol linkeket is!!!


ezt amerikában látták de ezek szerint korábban kezdődne az invázió? tudom h többen már irták h csak 2016ban jön a flotta a nullsikból vagy miből de itt a bizonyiték h korábban megtörtént. vagy ez csak valami felderitö?



2015. aug. 5. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De ha jön több milliárd high-tech földönkívüli hogy kiirtson, minek sörétes puska meg betonbunker meg bedeszkázott ablak? Ezek egyike egy emberi sereg ellen se védene semmit :)
2015. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

egy példányt lefotóztak Amerikában is:

[link]

2015. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Már megint invázió? Fenébe költözhetek.


Nem tudom mit isznak ezek a cikk írók és "kutatók", de nekem is adhatnátok belőle. :D

2015. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ember esze megáll az ilyen kérdésektől...
2015. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Reptiliánok ? Érdekesen hangzik , de csak bennem merült fel azon gyanú hogy az amerikiai "kutatók" csupán a hírnév és szenzáció kedvéért tesznek közzé már már emberfeletti mértékű zagyvaságot ?
2015. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Pár kommentet megtekintve a válasz nem :D
2015. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Sir Butcher, nyilván egy gravitonfegyverekkel, személyi védőpajzsokkal, térpolaritásváltóval, nullitássugárzóval és más hasonlókkal felszerelt reptilián halálosztag ellen nem véd meg a bedeszkázott ablak! De én egy kis faluban lakom, látok esélyt rá, hogy ide nem maguk a reptiliánok, hanem a földi csatlósaik jönnek majd elvégzeni a piszkos munkát.


A melegfelvonulásos, 444-es stb. reptilián csatlósok ellen pedig nagyon is jó szolgálatot tesz majd a sörétes puska! Annyit viszek magammal, amennyit csak tudok, ha pedig sikerül elég ideig kitartani, akár túl is élhetem az inváziót! Az egész reptilián flotta biztosan nem marad itt, más dolguk is van, a Megrez és a Merak invázióját pedig biztosan nem fogják elhalasztani egy ilyen szegény kis magyar miatt, mint én vagyok!

2015. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Remélem 2016-ban el visznek téged jó messzire a Föld nevű bolygótól. Gyenge egy kérdés ez legközelebb találj ki jobbat, és egy közelebbi időpontot, ha lehetséges. Mondjuk idén valamikorra tehetnéd a gyíkember inváziót, mert 2016 még messze van.
2015. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 dávid19216 válasza:
a plejádiak pozitív faj akik az embert próbálják felemelni https://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY és csak úgy tudnánk visszaverni a reptiliánokat h ha összefognánk de ehhez globálisan kéne összefogni és majd h ha jön az invázió egyszer összpontosítsátok a szeretetet rájuk azzal meg lehet őket fékezni ez hatásosabb mint bármilyen fegyver
2015. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

egy példányt lefotóztak Amerikában is:

[link]


A képen egy zentai kezeslábast viselő ember lehet

[link]

2015. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!