Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az lehetséges, hogy Majkul...

30stm kérdése:

Az lehetséges, hogy Majkul Jekszon szelleme táncol a spájzunkban? Nagyon félek! Úgy hallom, most szagolgatja a fűszereket és előbb zörejeket hallottam, amik arra utalhatnak, hogy lasszózik a lókolbásszal! Ilyenkor mi a teendő? Hívjam a 911-et?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 13:24
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy válaszoltam :) minden jót!
2015. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan ezt hajtogatom nekik.Az egyik osztálytársam mondta "úgy néz ki mint egy nő".Az egyik barátnőm pedig azt mondta,hogy "Janet Jackson arcára műttette a magáét." És mikor a barátnőmtől megkérdeztem,hogy miért tett volna ilyet, nem válaszolt.Csak annyit,hogy akkor is nő arca volt.Már nem azért,de szerintem ha ők azokon keresztülmentek volna még így se néznének ki.Szerintem mindig is gyönyörű volt *-*.És ha fiú lennék szeretnék úgy kinézni,mint Ő.Eléggé meglepődtem,mikor ezt tegnap mondta a barátnőm.Leromlott a kedvem.Mert ő sem tudja,miken ment keresztül,csak elítéli.
2015. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Akkor most összehoztalak Titeket? Jupiii Nekem Es Majkul kiralyunknak köszönhetitek a kapcsolatotokat!Ezt még az unokáitoknak is mesélni fogjátok!:)zokogok örömömben!
2015. nov. 14. 21:12
 24/58 A kérdező kommentje:
Bömbölök picinyeim!!!
2015. nov. 14. 21:13
 25/58 anonim ***** válasza:
:"D
2015. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

[link]


Íme a bizonyíték

2015. nov. 14. 21:25
 27/58 anonim ***** válasza:
Látom tényleg nagyon meghatott a dolog. :D
2015. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el nekik hogy a bőrbetegsége, az orrtörése és az őt ért hamis vádak együttes hatására nézett ki úgy ahogy.És hogy a bőrbetegsége miatt többet nem mehetett ki a napra csak esernyővel, ezt nyilván nem vállalta volna be hiú okokból.És hogy emiatt rengeteget szenvedett mert mindenki pont emiatt bántotta.De könyörgöm mégis hogy nézne ki egy negroid arcberendezésű ember fehér bőrrel? Megjegyzem nekem is gyönyörű volt főleg a mosolya azzal a nevetéssel nagyon aranyos :) ha nekem valaki azt merte mondani hogy nem szereti őt én addig nem nyugodtam amíg meg nem szeretettem vele :D
2015. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Mondtam neki.Részletesen.Ugyanígy,ahogy leírtad.Hozzátettem még azt is,hogy nem a külseje számít,hanem,hogy egy csodás ember volt.És annyi volt az eredmény,hogy faképnél hagyott,végig se hallgatott.
2015. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Elég volt megmutatni ezeket a videókat: [link] [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Plussz az earth song és a smooth criminal klipje

2015. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!