Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az lehetséges, hogy Majkul...

30stm kérdése:

Az lehetséges, hogy Majkul Jekszon szelleme táncol a spájzunkban? Nagyon félek! Úgy hallom, most szagolgatja a fűszereket és előbb zörejeket hallottam, amik arra utalhatnak, hogy lasszózik a lókolbásszal! Ilyenkor mi a teendő? Hívjam a 911-et?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 13:24
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem az osztálytársaidat.

Kis grofo:

[link]

Wellhello:

[link]

Michael Jackson

[link]

[link]

2015. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Michael Jackson:

[link]

Fluor:

[link]

Kis grofo: [link]

MJ:

[link]

Kis grofo:

[link]

Egyébként ha nekem valaki azt mondaná h nem bírja MJ-t arra a kérdésemre hogy akkor kit szeret ezt felelné én nem bírnám ki anélkül h ne röhögjem ki. Szóval aki ennyit ért a zenéhez annak a szavára nem kell adni.Most egy kicsit szégyellem magam hogy egy világsztárt egy szövegbe raktam ilyen szennyekkel.

2015. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Neked pedig kérdező üzenem hogy is ilyen primitív embereket mindig is ignoráltam.Mindig is elkerültem a provokációt nem érdekel mi a célod ezzel kicsit eltűnődtem vajon mennyire lehet üres az életed ha ez neked örömöt okoz. Nyugodtan lepontozhatsz a legkevésbé sem fog érdekelni és ne aggódj megbocsátok mert Michael, Teréz anya és a többi példaképem erre tanított.Különben is a súlyos értelmi fogyatékosokat mindig is szerettem és tiszteltem.
2015. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
2015. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
23:53 picinyem nem igazán jött össze az értelmes megfogalmazás,de sebaj,csak azért nem tiporlak a földbe verbális fegyvereimmel,mert azt írja a gyik ,hogy ne tegyem.Nekem ő a példaképem.Én elmormolok érted egy imàt holnap,hogy ne legyél ilyen csőlàtású, savanyú picsha/fhasz.
2015. nov. 15. 01:47
 46/58 A kérdező kommentje:
Ja...és tisztellek!
2015. nov. 15. 01:49
 47/58 anonim ***** válasza:
Értem felesleges imádkozni,így is nagyon boldog vagyok.
2015. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Én se értem őket.Már falra moonwalkolok tőlük.És mikor az utca közepén ordíttatták a telefonról Kis Grofót rájuk szóltam,hogy HÉ! Én igazi zenét hallgatnék,nem a mai szennyket ,és Kis Grofó miatt nem hallom,lehurrogtak,hogy megint ezt a pedofilt hallgatom. Szóval szegények halláskárosodásban szenvedtek,nem is kicsit...Valamint elhitték a szennylapok okosságait.1-től 1-ig mindent amit írtak róla.Élvezik nekem felolvasni a suliba.De nem haragszom rájuk,mert menthetetlen esetek. :((
2015. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Szarnom kell.
2015. nov. 15. 18:00
 50/58 anonim ***** válasza:
Kérdeztelek?? Vagy érdekel ez valakit?
2015. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!