Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az lehetséges, hogy Majkul...

30stm kérdése:

Az lehetséges, hogy Majkul Jekszon szelleme táncol a spájzunkban? Nagyon félek! Úgy hallom, most szagolgatja a fűszereket és előbb zörejeket hallottam, amik arra utalhatnak, hogy lasszózik a lókolbásszal! Ilyenkor mi a teendő? Hívjam a 911-et?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 13:24
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Ha ezek semmit nem váltanak ki belőlük nem is tudom mit mondjak. Amúgy nézz csak meg egy róla szóló cikknél milyen kommentek vannak :) pl itt [link] ugye hogy vannak még bőven rajongói? :)
2015. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Már a címtől fetrengtem a röhögéstől. Nemhogy a kommentek.:"D Fergie97...Annak az embernek nem tiszta a zenei ízlése. :D
2015. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

És egyébként akik ilyeneket mondanak róla ők milyen zenéket hallgatnak? csak mert ha mondjuk kedvelnek olyan előadókat mint Justin Timberlake,Ne-Yo,Usher,Chris Brown,Justin Bieber,Akon,R.Kelly stb. akkor nyugodtan megmondhatod neki hogy ők mind MJ-t utánozzák táncban,zenében,stílusban és büszkén vállalják hogy rajongók és hogy mekkora hatással volt rájuk Michael. Sőt Madonna is sok mindent lenyúlt tőle Madonnának pedig ugye Britney,Lady Gaga,Christina Aguilera és az összes többi ilyen énekesnő lopja a stílusát.

De szereti őt még Beyonce,Miley Cyrus,Will.I.A.M is.

De ha valaki a rockot szereti akkor ugye elmondható hogy hogy Eddie van Halen, a Guns N' Roses gitárosa Slash is megtiszteltetésnek vette hogy évtizedekkel ezelőt felkérte őket közös munkára a már akkor is szupersztárnak számító Michael Jackson. Így született a Beat it majd a Give in to me. Most jut eszembe mennyire imádom ezeket a számokat megyek és meghallgatom.

2015. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Na igen nem tudom hogy azon a címen sírjak vagy nevessek.Viccnek is rossz.Már eleve ezt a két nevet egy címbe rakni.Hogy jön egymáshoz egy legenda és egy senki? Ez már sok.
2015. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
Ők Wellhellot,ÉNB Alexát,Kis Grofót hallgatnak.Én egyébként minden percben a zenéit hallgatom.Minden nap minimum 100-at.Ha nem akkor megérzem. :"D
2015. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Nekem is sok.Még poénnak is sértő.:||
2015. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Mai magyar zenéket hallgatnak? Wellhellot és Kis Grofot? És ők MJ-t sértegetik? Oké hát így már mindent értek :D Van az ilyeneknek fülük? Ez valakinek Zene? Na mindegy. Amúgy én is így vagyok.Másokat is szeretek de Mike magasan ver mindenkit.Reggel úgy indul a napom hogy berakom a zenéit és táncolok.Komolyan minden más előtt.Van egy külön Ipodom csak az ő zenéinek.Mind a 200 valamennyi megvan néhány acapella változatban is.Több számát megtanultam lejátszani zongorán.Miután meghalt non-stop őt hallgattam. Mást egyszerűen nem bírtam.Most már mást is megtudok de azért nagyrészben ő megy :) az osztalytársaidnak pedig üzenem hogyha majd a wellhello is 8 grammyt kap egy dalért,ők is egyszerre vezetik mind a néger mint a fehér slágerlistákat,ők is 104 millió darabot adnak el egy lemezből vagy majd ők fogják minden idők legnagyobb számú nézettségét a tv elé vonzani,egy lemezűkből négy is bekerül a top 10-be,ha övék lesz minden idők legsikeresebb koncertunéja,esetleg egy lemezük mindeféle promóció nélkül sőt a lehúzás ellenére is rekordokat döntöget,ha az életrajzi könyvük besteller lesz vagy ha saját alapítványuk lesz, ha ezredannyit adakoznak mint Michael,ha netán ők is bekerülnek a Guiness rekord könyve minden idők legsikeresebb előadójaként vagy ha egyáltalán valaha hatással lesznek bármire vagy bárkire, ha csak feleannyi újítást hoznak a zenébe mint a pop királya ( mert ezek a dolgok Mikenak sikerültek az osztálytársad kedvenceinek tudomásom szerint nem :) na majd akkor a szájukra vehetik Michaelt de addig nem.
2015. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Én régebben szerelmes voltam Jekszonba.

De bevallom mostani kedvenc muzsikáim Kadlott Karcsi,Szintiboy,a napevő Lagzi Lajos,Bugyi Zoli,Postás Józsi.Úgy tudom,Majkul, Lagzi Lajcsitol tanult énekelni mielőtt híres lett..

2015. nov. 14. 23:10
 39/58 A kérdező kommentje:
Amúgy megnézte valaki a képet amit linkeltem?Én vagyok rajta és Jacko szelleme megjelent mögöttem.Durca.
2015. nov. 14. 23:12
 40/58 A kérdező kommentje:
Anál vibrátor ára budapest ingyenes kiszállítás
2015. nov. 14. 23:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!