Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Belegondoltatok abba hogyha...

Belegondoltatok abba hogyha vég nélkül növekednél akkor mit látnál?

Figyelt kérdés

Egy almafa metsző ember azt mondta hogy előszőr belefolyna a cipődbe egy kék bálna..utána felforrósítaná a nadrágszíjjad csatját a nap...végül megfejelnéd a jupitert...ja nem azt elfujnád...ja és le kellene gugolnod mert egy gömbbe vagy....


....egyébként van benne valami..lehet hogy a viláhegyetem egy gömb


2016. jan. 12. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mit szívtál?
2016. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha nem kábítószereztem, de most én is kérek :D
2016. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Isten ments...még aki mellettem dohányozik attól is viszolygok xd..a kávé is tabu...

...de komoly a kérdés miért ne lehetnénk egy gigászi gömbbe...hm?

2016. jan. 13. 08:07
 4/9 Tislerics Máté ***** válasza:

A fény terjedési sebessége véges, ezért beszélünk belátható univerzumról. Hogy mi van azon túl? passz! erre senki se tudja a választ, és nem is fogja megtudni, kivéve persze ha legyőzzük, vagy kijátsszuk a fizika alapvető törvényeit. Ami ugye elég necces.


Ez már hit kérdése... Tehát akár egy üreges vasgömb-be is lehetnénk, vagy lehet hogy isten kriptonit golyójában, amivel labdázni szoktak a gyerekei... Lehetne találgatni, de jelen esetben tényleg elkelne némi pszichoaktív szer a lehetséges verziók fejtegetésére... :D


Csak vicceltem! a kábítószerek súlyosan károsíthatják egészségünket: nem éri meg ezzel játszadozni... :)


Amúgy az eddigi felhalmozott tudásom alapján, én arra következtetnék, hogy a világnak, nincs vége soha. Kicsit olyan ez szerintem, mint amikor az ember azt hitte, hogy a föld lapos, és kiderült hogy úgy lapos, hogy ha egy irányba mész, akkor visszaérsz a kiinduló pontodhoz. (tehát gömb) Hát szerintem az univerzum szerkezetének megismerése is tartogat még effajta meglepetéseket...

2016. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"hogyha vég nélkül növekednél"

Csak két dolog a teljesség igénye nélkül:

- Mit szívnál? Mármint nem úgy, hanem milyen levegőt?

- A jelek az agyadtól lassan jutnának el az izmokig, sőt még az agyadon belül is lassan haladnának, a méretedhez képest. Lomha lennél, mint a bolygók. Ha lenne levegő a tüdődben, akkor is nehezen fújnád el a Jupitert, mert csak kapkodnád a fejed, hogy hol van.

2016. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt látnám, hogy Songoku mászik rajtam.
2016. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen tudom..de tételezzük fel hogy nincs szükség oxygénre...inkább ne azt tételezzük fel hanem amire utaltam...tételezzük fel hogy egy gömb a világegyetem ..megmagyarázná azt hogy miért forog minden..miért nem áll egy helyben..tudom hogy az összetevő anyagok végtére is össze örvénylenek és ez az összefogó forgás már nem áll meg..de eleve azért lehetséges a fikcióm szerint az örvénylés is mert ugye a gömbben ez teljesen logikus "lég"mozgás...tegyük fel hogy igazam van akkor viszont mi lehet a közepe mindennek...egy kvazár? elvégre az a legpusztítóbb erő az univerzumban...viszont miből lehet maga a gömb és mibe van benne a gömb vagy min van rajta vagy min lóg...azt tudom hogy van a még be nem bizonyított sötét anyag ami már a kandiumi esemény előtt is létezhetett de abból nem lehet a gömb anyaga mert azon nem jut át a fény szerintem és ha igyaz akkor látszódna a fény végénél az univerzum pereme...úgyhogy saját magamat cáfolom meg mert semmiből nem lehet a gömb:) olyan elképzelhetetlen hogy nincs vége....

...tényleg az az erő ami fennt tart mindent..bolygógat stb...nincs lent és fent?..vagy csak addig van ameddig tudunk a bolygónkhoz viszonyítani?..mi lehet a fekete lyukban? egy átjáró...minden nem férhet el benne...vagy van a szuvatomi részecskéknek is szuvatomi részecskéjük?.amive összezsugorodik benne minden?

2016. jan. 13. 19:08
 8/9 anonim válasza:
2016. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Képzelj el egy vonalat, ami végtelen hosszúságú. Síkban legyen ez mondjuk egy körív. Az egydimenziós vonal önmagába fordul. Mint egy ciklus, ami időközönként megismétlődik.Most képzeld el a teret, amint önmagába fordul. Ahonnan érkezik az anyagáramlás, oda tér vissza. Az égitestek is "gömb" alakúak, ha rajtuk állva elindulsz egy irányba, egy idő után ugyanoda térsz vissza, ahonnan elindultál. Lehetséges, hogy ha a világegyetem végét kutatnád, előbb utóbb visszajutnál oda, ahonnan elindultál. S ha a minden önmagába fordul elvet követjük, a szubatomi részecskék között megtaláljuk a galaxisokat.


Persze ennek a lehetősége nem túl nagy, szóval kérlek még ne gyújtsatok alá a keresztfának, had éljek még egy kicsit. :D


Csiri bú, csiri bá.

2016. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!