Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belegondoltatok már abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már abba, hogy társkeresési (és egyéb) nehézségeknél nem a külső/belső tulajdonságok a problémák, hanem maga a lélek?

Figyelt kérdés
Tehát vegyük az én példámat: ketten vagyunk testvérek, fiúk és én egy igazi lúzer, semmirekellő, figyelemzavaros, depresszióra hajlamos, munkanélküli ember lettem, míg testvérem kezébe vette a sorsát, jó munkahelye van, vannak barátai, barátnője stb. Most jön a lényeg: nem volt kivitelezés szülők részéről közöttünk, mindketten ugyanazt a nevelést kaptuk. Tehát ebből le lehet következtetni hogy én lelkem gyengébb, sérülékenyebb, ezért is nincsenek sikereim, sőt figyelemzavarom is van ami még tetézi a problémákat. A külsőmmel nincs semmi probléma. Testvéremnek megnyerőek a belső tulajdonságai, kedves, türelmes, érti a munkáját, társasági ember. Tehát nem az ember tehet róla hogy olyan amilyen, hanem amit örökölt, amilyen a lelke...

2015. okt. 21. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Külön személyiségetek van. Nem annyira meglepő szerintem :D
2015. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, külön személyiségek, amiket ugye örököl az ember, és ha netán rossz tulajdonságokat örökölt, akk nem tehet róla...
2015. okt. 21. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másban erős, és gyenge. Ettől nem vagy kevesebb ember. Neked az a feladatod, hogy erősítsd meg a lelkedet, ismerd meg a gyengeségeidet, a motivációidat, és tegyél azért, hogy kifejezhesd önmagad.
2015. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért írtam ki a kérdést, mert sokan panaszkodnak itt hogy a külsejük miatt nem kellenek senkinek, hát nem így van! A lelkük gyenge, rossz géneket örököltek, ez itt a probléma. Mondom még1x, itt vagyok én, ha csak a külsőt néznénk, akk már lenne barátnőm, és nincs, pedig már 28 éves vagyok...
2015. okt. 21. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Már bocsánat, de ez hülyeség. Én ronda vagyok, sok sok rossz tulajdonsággal. Aztán egyszer 24 évesen kicsit összeszedtem magam, hogy na akkor most rendbehozom az életem, odateszem magam mindenben. És sikerült, barátnő is volt. Mindenki tud jó lenni valamiben. Meg kell találni azokat akiknek pont az jön be
2015. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

kköszönöm.

Akkor mostmár pontosan értem, miért kapok társkeresőkön 50-ből 1 választ, mig másik ismerősöm minden 3.dikra!

2015. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldj már egy képet kérdező, kíváncsi vagyok rád.


31N

2015. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pszichikai betegségeknek valójában egy biológiai betegség áll a hátterében,az agy bizonyos része nem működik megfelelően.Ezt pedig simán lehet örökölni.
2015. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!