Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy fura a kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy fura a kérdésem, de belegondoltatok már abba, hogy mennyivel könnyebb és egyszerűbb volna az élet szex nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon észrevettem már magamon, hogy nem telik el egy egész óra anélkül, hogy ne gondolnék rá. Ha az utcán sétálva meglátok egy lányt, aki tetszik nekem, egyből az a gondolat járja át a fejemet, hogy milyen szívesen összefeküdnék vele.

Na meg emiatt folyton megbámulom a lányokat, bár ezt azért próbálom úgy csinálni, hogy lehetőleg ne legyen annyira feltűnő nekik.


2015. okt. 18. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mennyire unalmas is...
2015. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, heréltesd magad.
2015. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne szex, nem lenne élet, és most Te sem írtad volna ki azt a "hülyeséget" és nem bámulnád a lányokat sem!

Ez az élet egyik csodálatod dolga, amit férfi és nő tehet!

2015. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Én is ezért vagyok Jobbikos, mert ők legalizálnák a kémiai kasztrálást és én is folyton kanos vagyok. Csak ez jelentene kiutat, hogy végre a munkára, karrierre és szórakozásra koncentrálhassak ne arra, hogy szeretnék már szexelni de egy nő sem jön el velem.


30/F

2015. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4


Irigylem a problémáidat!!!

2015. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát akkor legalább most nem szenvednék itt a hiánytól meg terelődnének el a gondolataim, hanem tudnám tanulni normálisan azt a kik*rt analízist.
2015. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 _Harry Potter_ ***** válasza:
Az a baj tesó, hogy csak megbámulod őket. Vagány csávó oda is megy dumálni hozzájuk.
2015. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Ha Harry Potterként mész oda, hát téged aztán nem fenyegetnek a nemi betegségek.

2015. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, borzasztóan befolyásol, meg ha nem lenne ez a szexuális vágy, akkor lehet, hogy a lányok nem az aktuális szépfiúkért lennének oda, a fiúk meg nem a ribikért. És akkor normális emberi kapcsolatok lennének, a szaporodást meg valahogy megoldanák másképp. :D


Sokszor kívántam azt, hogy bárcsak aszexuális lennék.

2015. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csabawars válasza:
csak a szerelmet kellene kivenni a képből. Ha nincs szerelem nem lenne annyi megtört szív a szex maga jó. De az hogy idővel mindig kiábrándul a másik nemből és képtelen megbízni mert mindig van valaki aki csak a szexért teljesen magába zúgatja a másikat az szomorú :/
2015. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!