Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám engem és a testvéremet...

Ha apám engem és a testvéremet is volt hogy már többször megütött az már bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés
főleg amikor kisebbek voltunk. de ma megfenyegetett hogy megint meg fog ütni. folyton üvölt velem, és megszorítja a karom és nem engedi el, hanem szorítja és üvölt rám, amíg "nem mondhatja végig" amit akar.
2016. jan. 21. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Azt miért nem írod le, hogy ti mivel idegesítitek fel ennyire?

Hát figyi, az én koromban ez szinte természetes volt és mégis túléltem. A mai gyerekek meg már egy kézfogásért mennének a rendőrségre :)

2016. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Mond neki, tanulmányozza a Makarenkót.

A fater ideges és azt hiszi ez a helyes nevelési módszer, mivel otthon ő is ezt látta.

2016. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tiborciusz ***** válasza:
87%
Igen ha egy ember a másiknak tudatosan fájdalmat okoz az bántalmazás....És leírnád pontosan miért ütött meg?Mert nem úgy adod elő mint aki nem tehet róla...
2016. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem csináltam semmi rosszat. mindig amikor szomorú vagyok ez történik. már akkor ez lesz, és amikor meg el szeretnék menni mert félek tőle, de ezt természetesen normálisan, akkor méginkább ilyen. pedig maximálisan próbálom a lehető legjobbakat elérni és csinálni. az hogy régebben ez többször volt megszoktam és nem zavart, az nekem is természetes volt. de ez most valamiért nem az. 16 vagyok, és belerokkanok

de akkor értem, nem az. csak kiváncsi voltam

2016. jan. 21. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes lelkivilága van itt egyeseknek, hogy szerintük a gyerekkel szemben akit elméletileg szeretek elfogadható a fizikia erőszak...
2016. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
IGEN, bántalmazásnak számít és NEM, nem elfogadható! Attól, hogy vannak olyan felnőttek itt, akiket ütöttek/vertek a szülei, attól még ez egyáltalán nem normális és nem kell beletörődni.
2016. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Majd aludni mennek a tízévesek, akik szerint természetes, hogy nincs retorziója semminek. Mert ezt bizony valamivel előhozza apuból a kérdező, csak ciki beismerni.
2016. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Gyengébbet bántani mindig patkány dolog és nincs rá mentség.
2016. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Uramisten :o Egyesek szerint itt normális, hogy a szülő, aki elvileg szereti a gyerekét, üti, hogyha rosszat csinál? Meg kell büntetni, igen. Na de nem veréssel! Persze, egy pofon nem a világ, én is kaptam. De azért nem mindegy, hogy a gyerek nem mosogatott el, és ezért agyonverem, vagy visszafeleselt és kapott egy kis pofont. Bár nekem már ez is sok. Ha jól neveled a gyereked, akkor tudja hol a határ! És a nevelést nem 14 éves korában kell elkezdeni.
2016. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, annak számít. Nem is simogatásnak!
2016. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!