Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek vicces történeteket? :D

Meséltek vicces történeteket? :D

Figyelt kérdés

Nagyon ciki dolog történt velem osztálykiránduláson...

Éppen aludtunk. Körülbelül éjfél volt, és a fiúk azzal szórakoztak, hogy mindig benyitogattak a szobánkba. (Egy szobába négyen voltunk) Ez így ment egy ideig. Újra benyitott valaki, én meg beszóltam, hogy: Ki a fene az már megint? (Persze csúnyábban, mert már ideges voltam)....A tanár volt. Felkapcsolta a villanyt, és megkérdezte ki volt az. Mindenki azt tettette, hogy alszik :"D A végén a tanár feladta, és inkább a fiúkat kérdezte az ügyről...Elég jellegzetes hangom van, szerintem tudja a tanár, hogy én voltam...Úgy égett a fejem utána :"D 16/L



2016. márc. 7. 15:38
 1/4 Bundzsi01 válasza:
100%

Biológia órán tanárnő kérdi Mórickát:

- Móricka, mije van a libának?

- Szeme!

- Móricka, és még mije van a libának?

- Másik szeme!

- Móricka! Mivel takaróztok otthon, ha hideg van?

- Párnával!

- És Móricka, mi van a párnában?

- Toll!

- Tehát akkor Móricka, mije van a libának?

- Szeme!

2016. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bundzsi01 válasza:
100%

Pistike hazamegy az évzáróról és anyukája kérdezi:

-Pistike milyen lett a bizonyítványod?

-Katonás - mondta Pistike

-Az meg milyen

1 , 2 , 1, 2, 1 ,2


-Ki volt a legnagyobb királyunk?

-???

-A BurgerKing!!!!!!!!!

2016. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elsô ez a matektanàrúr meséltexdd deyo
2016. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Két öreg székely elhatározza hogy elmennek egy bordélyba. A Madám látja hogy két öreg jött, így gondolja spórol kicsit és guminőket ad nekik. Mindkét személy elvonul a szobára.

Másnap este találkoznak a falusi kocsmába, és kérdi János:

- Hé te Pista, milyen volt tegnap neked a csaj?

- Hát mit is mondjak... szerintem el volt ájulva, mert bármit is csináltam, nem reagált semmit. Szótlan volt, biztosan elvolt ájulva.

- Hát te Pista, az semmi. Az enyém minden bizonnyal boszorkány volt! Amikor beleharaptam a seggébe egyből kirepült az ablakon.

2016. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!