Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megoldhato lenne...

Szerintetek megoldhato lenne h macskává operáltassam magam? :S

Figyelt kérdés
Tudom, elsore kamukerdesnek hangzik, de nem az. A legutolso parommal kb 3 eve szakitottunk, nagyon szerettem. Azota maganyos vagyok, es vasaroltam macskakat, mostmar osszesen 12 van, nagyon szeretem oket, mindig ott vannak mellettem. Azonban bar nem vok orult, egyszer almodtam egy olyat h macskava valtoztam. Huu nagyon jo volt, ertettem h mit beszelnek es talalkoztam egy macskaval is, aki nagyon jo volt hozzam. Azota folyton, színte mindennap azt almodom h macska vagyok. Es mikor felkelek, boldogtalan vagyok. Persze eddig sose jutott eszembe, de mostansag ugy szeretnem, ha az almom valora valna es tenyleg macska lehetnek. Az eletem bortzaszto, nyugodtan nevessetek ki es tartsatok orultnek, de ha ez valora valhatna talan vegre boldog lehetnek? Vagy felejtsem el es eljem tovabb a szomoru boldogtalan eletemet? Segitsetek, kerlek :'(

2016. máj. 10. 13:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Gyűjts jó sok pénzt, menj el Thaiföldre és akár még elefánt is lehetsz. De ki vigyáz addig a macskáidra? Most komolyan! Ne már, hogy csak ezt az utat látod a boldogság felé!
2016. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

két tanács:

1. lapozz fel egy bioszkönyvet

2. keress fel egy pszichológust hogy segítsen a depressziódon

2016. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttad a Harry Potter és a titkok kamráját? Hermoine véletlenül macskává változott benne, és a százfűlé főzet hatása nem is múlt el magától, orvosi segítségre volt szüksége. Mert ugyebár százfűléfőzettel csak emberi alakot lehet felvenni, és egy idő után (asszem 1 óra) visszaváltozol.


Csinálj százfűléfőzetet, tegyél bele macskaszőrt.

2016. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leirtad azt, hogy "vok".

Ezzel a cselekedetteddel kiirtad magad azok kozul, akik megerdemelnek, hogy macskak legyenek. :P

2016. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mielőtt tovább gondolnád ezt a metamorfózist, talán érdemes lenne eltöprengeni azon, hogy rá tudnál-e szokni az egérre, vagy hogyan boldogulnál éjjel a háztetőn, amikor éppen összetalálkozol egy bagzó kandúrral, mert a macskák nagy többsége nem szobacica és kinn farkastörvények uralkodnak. Félretéve a viccet, ha ezeket a leírt dolgokat komolyan gondolod, elérkezett az ideje, hogy felkeress egy pszichológust. Komolyan!
2016. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!