Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok magányos ha kitaláltam magamnak egy képzeletbeli pasit?

Figyelt kérdés

Más is csinálta már ezt.

Van olyan hogy beszélgetek vele csókolozumk szexelni még nem szexeltünk de már tervezzük.Mar annyira szorors kötelék van köztünk.De néha kicsit meg szoktak nézni amikor a levegőt smárolom :)



2016. máj. 20. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mármint az ágyban ölelgeted magad, vagy a párnád csókolgatod, esetleg hason feküdve a matrachoz szorítod a tested?

Nincs azzal semmi baj, de szerintem rád férne egy kapcsolat.

2016. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
ha nekem is lenne ennyi fantáziám, azt hiszem már régen elfelejtetettem volna a pasikat...
2016. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
100%

Nem javaslom igaz én egy kopott pasi vagyok de mégsem látom helyes útnak. Képzeld el hogy a fantáziáddal minden olyan tulajdonsággal feldíszíted mint a karácsonyfát szokás. Jó van egy képzeletbeli "mintapasid" de ha mégis megismerkedsz ezzel azzal egy sem fog azoknak a feltételeknek megfelelni amilyen a te általad alkotott ideálod.

Idővel annyira erre a te ideálodra fogsz bejáratódni lelki és testi kielégülés terén hogy élő kapcsolatra képtelen leszel.

2016. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem koszonom a valaszokat
2016. máj. 22. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem képzeletbeli csajom van és boldog vagyok vele ez normális? :D
2016. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
mi a neve? Marok Mária?
2016. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel, csak aztán nehogy lenyúlja a barinőd. Tudod, ezek a mai ribik mindenre képesek...
2016. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja igen xD
2016. jún. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!