Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra kitaláltam milyen...

Karácsonyra kitaláltam milyen személyes ajándékot adhatnék de honnan szerezzek befőttes üveget?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy írott cetlikkel teli befőttes üveget adni páromnak karácsonyra, egy oldalon láttam az ötletet, mindenféle személyeset írnék a cetlikre, mit szeretek benne, közös emlékek, de nem tudom honnan szerezzek hozzá befőttes üveget. Pesti vagyok de eddig nem találtam kisebb boltokba :(

2015. nov. 22. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleidnél vagy az ő szüleinél (vagy nagyszülőknél) sincs egy darab se?
2015. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy üveg céklát, edd meg karácsonyig, mert télen úgyis kell a vitamin, aztán mosd el az üveget és írhatod a cetliket :-)
2015. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz szét piacokon.
2015. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy boltokban keresd, Tesco, Auchan, ilyesmi. Vagy kifejezetten konyhai kellékes boltokban. Amúgy az se rossz ötlet, amit az egyik előző hozzászóló írt: vegyél valamit, amit befőttes üvegben árulnak, edd ki belőle a tartalmát, áztasd le a matricát róla és máris van egy üveged!
2015. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Háztartási boltokban lehet kapni pl. én goods market-be szoktam látni. De azt is lehet, hogy veszel egy üveg befőttet, megeszed és elmosod szépen
2015. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél tényleg valamit, ami üvegben van (bármilyen savanyúság, lekvár, befőtt...), és edd meg/használd fel/öntsd át valamibe.
2015. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha veszel valamit befőttes üvegben, akkor az ne savanyúság legyen, mert annak szinte kiirthatatlan a szaga.

Vegyél meggybefőttet inkább.

2015. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én IKEA-ba szoktam látni, de láttam még Butlersbe is. A KIK-be is láttam, de az a bolt nem túl megbízható, és attól, hogy olcsó, még nem jó minőségű c:
2015. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, sokat segítettetek :)
2015. nov. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!