Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Cikis, vicces sztorik?

Cikis, vicces sztorik?

Figyelt kérdés

tudtok cikis sztorikat.


Az enyém:


Készültődtem vakrandira, és a ruhám bele esett a kaktuszba de már késésbe voltam igy nagyjáből tudtam csak kitakaritani. az étteremnél találkoztam a lánnyal (nagyon dögös volt, és egyből felállt rá :DD ) bemegyünk az étterembe és leülünk. jön a pincér kérünk kaját meg bort. elkezdünk beszélgetni csak mivel szúrt a ruhám a kaktusz tüskéi miatt igy néha rángatóztam. tudtam milyen dögös igy célozgattam neki h bejön , szex stb.. erre elkezdek vele perverzül beszélni, persze csak finoman és az este végén azt mondja. Tudom én mit szeretnél.. holnap gyere át reggel, mert már most fáradt vagyok. átmegyek hozzá reggel. becsöngetek kijön azt mondja jöjjek be de vegyem le a cipőt. megyek beljebb és megkérdezem: van nálad óvszer mert én nem hoztam. erre egy 180 centis pasi kijön a másik szobából és azt mondja: mit szeretnél? erre a csaj: Mi van?? Én: Hát célozgattam, és áthivtál. azt hittem szex lesz :D A csaj erre felszólal: Te nem vagy normális, pszihológus vagyok. XDD na itt lett végem :D



2016. jún. 22. 16:38
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Régebben suliban sokszor kergettük egymást, és ha elkaptuk a másikat, egy vállbaverés volt a jutalom :D egyik nap mikor kajáltam azt hiszem, két haverom kergette egymást, és mikor az egyik beszaladt az osztályba, gyorsan bebújt az ajtó mellett lévő mosdóhoz. Dee az üldöző gyerek nem jött, jött helyette viszont az osztályfőnökünk, aki ahogy benyitott az ajtón, a bújkáló sráctól kapott egy nagy idegrohamot, mert a gyerek beleorditott a képébe :D azt hitte a másik srác jött be. :DD Mikor magához tért a tanár, akkora pofont lebasz...tt neki, hogy nekem csengett a fülem. :D Aztán mikor elment a tanár, beszartam a röhögéstől. :DD
2016. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
100%

Meg volt olyan, mikor suliban tesiórán hajítani kellett így háttal azt a b..zi tömött labdát, én meg ahogy lendítettem valahogy az egyik lábam elmozdult és a labda a nép felé vette az irányt :D hogy sikongattak meg jajjogtak. :DD


Meg ami még emlékezetes volt suli/tesi óráról, mikor az igazgató úr tartott nekünk órát, f..sza volt, szabadfoglalkozás, labdajáték... Kihoztuk az összes labdát és rugdostunk mindent/mindenkit :D aztán az egyik ilyen művészi rúgásom pont telibe kapta az igazgató pofáját, :D az volt a szerencse, hogy nem látták ki volt az, így én sunyin el tudtam húzni a belem onnét. :DD


Meg volt mégegy durva sulis, mikor ellógtunk a nagy haverommal a matektanárunk órájáról, ami szent volt, mert arról senki soha nem mert ellógni, mi se, dee egyszer mégis megpróbáltuk... jelzem, csak próbáltuk :D mert a kedves tanárnő kiszúrta, hogy nem vagyunk órán és utánunk jött, meg is talált minket a buszmegállónál, ami úgy nézett ki, hogy két oldalt nagy ablakok voltak kivágva, mi az egyik felén álltunk, a tanárnő meg a másik oldalról szúrt ki minket, és a nevünket ordítozva rögtön akcióba is lépett, :D elkezdett szaladni körbe a megálló körül, hogy elkapjon vagy mittudomén, dee közbe mi is elkezdtünk szaladni :D így kb helyetcseréltünk és ismét farkasszemet néztünk egy pillanatra, de aztán gyorsan leléptünk és végül úgy döntöttünk hogy gyors visszamegyünk a suliba..:D A tanár meg közbe kiabálta, hogy remélem visszafele szedjük a lábainkat, mert ha nem fog ott találni nagyon ráb..szunk. :/ :D Aztán ezt követően tök sokáig ment a cikizés a tanárok részéről, beírás, és egyéb finomságok mellett. :D

2016. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek jók :DDD Jöhetnek még :D
2016. jún. 23. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem voltam jelen az esetnél, így nem tudom, mennyire hiteles. Mesélték, hogy egy haver, akit eltiltottak a vadászattól, bosszút esküdött. Egy nyúl bőrét kötötte rá egy macskára, és hajtáskor elengedte. Az persze hallva a kutyákat, futott, mint a veszedelem. A srác apja ráfogta a puskát, a célkereszttel követte futás közben, amíg a "nyúl" fel nem szaladt a fára. Állítólag még a puskát is elejtette.
2016. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 24. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!