Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Röhögni akarok. Helpelnétek...

Röhögni akarok. Helpelnétek egy szomorú porcicának?

Figyelt kérdés
Az lenne, hogy minél több ha lehet vicces idiótaságot kéretik leírni válasz képpen! Thenx

2016. jún. 26. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A körözött körözött bujkál mert üldözik a körözők
2016. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Orlando Bloom - miután lekevert egyet Justin Biebernek egy szórakozóhelyen - arra panaszkodott másnap, hogy nagyon megfájdult a tenyere.

Mert a vendégek közül mindenki pacsizni akart vele...

2016. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer volt amnéziám... vagy kétszer?
2016. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 emeletes lakóház épitésénél dolgoztam. A munka végeztével a tetőn fenn maradt mintegy 110 kg-nyi tégla. Egy csiga segitségével próbáltam meg leereszteni. A súlyom viszont csak 84 kg. Rohamosan emelkedni kezdtem - elfelejtettem elengedni a kötelet - és úgy az 5. emelet közelében találkoztam a ládával. Ennek a számlájára róható fel: a betört koponyám, a 4 eltört bordám, és a 2 eltört térdem. A láda a földhöz csapódott és az alja kiszakadt. Már csak 23 kg-ot nyomott, igy elkezdtem zuhanni. A 6. emelet magasságában találkoztam a ládával, ezért: kitört 8 fogam, és eltört a jobb csuklóm. Utána az alul heverő téglahalomra estem, ezáltal: eltört 3 gerinccsigolyám és mindkét vállam. De elvesztettem a józan itélőképességemet és elengedtem a ládát tartó kötelet....
2016. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bazzeg... nem értem a nöket. tegnap is vettem neki virágot, mert gondoltam hátha örül neki,erre nem elkezd sírni, h biztos megcsaltam, meg kiabált is,fél óráig tartott, mire ledumáltam vele fix, h nönek többet nem veszek virágot

- Miért, nem csaltad meg?

- De, de most nem ez a lényeg

2016. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
állunk 1 ház előtt 2 osztálytársammal, ház ablakába csávó rázza ki a szőnyeget, osztálytársam odakiált - mivan aladin nem indul? XDDD
2016. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Bent vagyok a tescoba a haverjaimmal... piát veszünk... erre mondom nekik kimegyek megkönnyeztetem a hernyót. bemegyek a wc be és mit látok benn??XD két fullra beszívott csávó egy wc kefével(mellesleg tiszta kula volt a kefe) és egy wc pumpával kardoznak miközben az egyik csávó kiabálja ÁLLJ ÁT A SÖTÉT OLDALRA LUKE... Azt hittem ott hugyozok be:D de nembirtam kihagyni odakiabáltam nekik... Vader nagyúr a királyXD erre abbahagyják a kardozást és felém fordulnak majd egymásra néznek és elkezdenek orditani... NEM VAGY AZ APÁÁNK!!!! na ennyi elég volt elkezdtem kiszaladni és futottak utánam a wc kefével és a pumpával :DDDD azt az 1. biztonságiőr ráugrott az egyikre és a másik meg aztmondta: Invázióóó vissza a hipertérbe és fejbebas*ta a biztonságiőrt a kefével majd elszaladt... Na azthittem hogy a folyosóra pisálok a röhögéstől....
2016. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Benzinkutas felfigyel egy sírdogáló szőke nőre. Kérdezi tőle hogy mi a baj.

- A gyújtáskapcsolóban hagytam a kocsikulcsot és az ajtót véletlenül lezártam a zárgombbal. Nem tudom hogy nyissam ki.

- Sajnos én nem tudok a pult mögül kimenni hogy segítsek de itt van egy darab drót ezzel az ablaknál próbáljon meg benyúlni és a zárgombot felhúzni.

Szőke boldogan kisiet a töltőállomás épületéből. Néhány perc múlva hangosan röhögve a nevetéstől kicsordult könnyeit törölgetve belép egy férfi...

- Hát ez nem igaz! ... Hát ilyen nincs!

- Mi történt uram? - kérdezi udvariasan kutas.

- Képzelje el... kint van egy szőke nő aki egy darab dróttal próbálja a kocsiját kinyitni..... mondja a röhögéstől fuldokló ember.

- Uram! - csattan fel a kutas ...

- Ön igen modortalan. Miért kell nevetni másnak a baján. Ön is kerülhet még hasonló helyzetbe és akkor Önnek is jó lesz ha egy darab dróttal ki tudja nyitni a kocsiját!

- Nem azon nevetek én! - mondja a férfi... Hanem azt röhögöm hogy az a szerencsétlen küszködik a dróttal de bent ül egy másik szőke aki irányítja hogy: kicsit balra kicsit jobbra...

2016. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére egy nagy rakás száraz lósz@art szór a szoba közepére. A nő felháborodva ordítozik vele:

- Megőrült maga? Ezt hogy képzeli?

Az ügynök előveszi a legszebb mosolyát:

- Drága asszonyom, ígérem, hogy mindent, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, én személyesen fogom megenni.

A nő elindul a konyha felé, mire az ügynök értetlenkedve kérdezi:

- Most meg hova megy, asszonyom?

- Hozok magának egy kis szószt a lósz@rra, ugyanis ma egész napos áramszünet van az utcában.

2016. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!