Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Híztam most remeteként akarok...

Híztam most remeteként akarok élni?

Figyelt kérdés
Pár hónap alatt híztam 15kg-ot! persze most itt a nyár és utálok emberek közé menni. Ráadásul fel is mondtam csakhogy ne lássák az emberek hogy vastag a karom mert mindenki rövidben ugye! Olyan mint amikor a pánikbeteg nem bírja a tömeget, ha emberek közé megyek, félek. úgy érzem mindenki engem néz, elég rossz :( Egésznap itthon vagyok, este megyek el sétálni is csak, ja és nem eszem semmit szinte hogy lefogyjak! Tudom hogy nem helyes amit teszek, úgyhogy oltogatás nem kell! mit tegyek???:(

2014. jún. 16. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a társaságot semmiképp se kerüld emiatt. Az emberek nem nézik azt hogy nézel ki.
2014. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is el vagyok tunyulva. A vizsgáimra kellett volna készülnöm, amelyek bár fantasztikusan sikerültek, nem csak a tanárok szemében nőttem, hanem valóban felszedtem néhány kilót.


Hogy mit tegyél? Ugyanazt, amit eddig, csak fordítva. Kicsit kevesebbet kell enni, kicsit többet mozogni, és le fog menni magától. Nem nagy tragédia.

2014. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlreagálod az egészet. Nem a világ vége az a 15 kiló, hidd el. Meg egyébként is vannak fontosabb dolgok is az életben, mint az hogy hány kiló vagy :) De ha annyira zavar, étkezz egészségesebben, hagyd el a szemét kajákat, és kezd el sportolni valamit.
2014. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen ez lesz... csak egyedül elég nehéz, de elkezdem, ennek nincs értelme, főként mert alapból nagyon nem vok ilyen :)! Köszi!
2014. jún. 16. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Te biztos valami lány lehetsz pff

hízzál még 15öt akkor már kerek lesz :P

2014. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen én lány vagyok,te meg egy szerencsétlen hülye!
2014. jún. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!