Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Üdv! Fura vagy éppen vicces...

Üdv! Fura vagy éppen vicces sztorik veletek? Fura szokások vagy cikis helyzetek?

Figyelt kérdés
Velem nem nagyon fordul elő ciki sztori. De van egy kínos helyzetem, ami a mai napig roppant ciki. Ha ismerőst látok a városban amikor a szüleimmel vásárolok vagy valamit cselekedünk (hozzászólok, nem vagyok olyan típus aki 20 méterről kiabál oda a másiknak hogy szia), de már belenézek a szemébe, tudom hogy illik köszönni. Köszönök is de nem hallja meg. De anyáék hallották hogy én köszöntem. Na ilyenkor roppant cikinek érzem magam. És még hozzá teszem hogy anyukám olyan típus ha nem köszön vissza, de látott, akkor vagy elkezdi szidni (irtó ciki) vagy odamegy hozzá(!) és szól neki hogy köszöntem, ne legyen már velem bunkó. Nekem ez rossz. És veletek hasonló eset vagy valami más ciki sztori?

#cikisztorik
2016. aug. 16. 18:04
 1/2 pöttöm jóska válasza:
100%
Én is ilyen vagyok :) egyszer a boltban olyan hangosan köszöntem hogy a hátam mögött lévő babakocsiban a kisbaba felordított és 4-5 öregasszony megfenyegetett hogy miért ordibálok a kicsire XD kb mindenki engem nézett
2016. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mar vicces sztorirol van szo akkor nekem van egy par de most csak egyet meselek el. Az osztalyunk egy nagyon vicces es hulye osztaly. Osztalytarsam zeteny inkabb pszichopata. Ugyebar en napkozis vagyok es egy nagyon erdekes dolognak voltam szemtanuja. Megyek be a terembe es hat zeteny eppen eli a nemi eletet...xD ott van fiu osztalytarsam padjanal es hat rault es...nem mondom tovabb de annyi biztos h zeteny es a pad mar nem szuz...igy utolag szegeny pad...xD
2016. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!