Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sok magányos ember miért nem...

Sok magányos ember miért nem tesz semmit magáért, azért hogy javítson az életén? Komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés

Volt nekem egyszer egy 50 éves, 150 cm magas ismerősöm, akin mindenki keresztül nézett és nagyon magányos volt.


Azt gondoljátok, hogy csak ült a seggén várva, hogy a sült galamb a szájába repüljön? Nagy francokat! Fogta magát, elhatározta, hogy tesz magáért, és most már egy magas, 20 éves fiú, aki igazán könnyen szerez mind barátok, mind nőt.


2016. szept. 23. 17:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Miért lett átrakva a humorba? Ebben semmi vicces nincs. Ha az ember akar valamit, tennie kell érte.


(eredetileg a "magány, egyedüllét" alá ment, valami félreértés történhetett)

2016. szept. 23. 18:03
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
Olvasd már el azt a hülyeséget amit írtál gyökér...50ből lett 20 éves????! Azt még te vagy felháborodva....?
2016. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 PresidentEvil ***** válasza:
Ez is valami? Én ezt fordítva is megcsinálom neked, csak idő kérdése.
2016. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűleg ezért került át a "Humor" kategóriába...-.-
2016. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Egyre primitívebb kérdések vannak ezen az oldalon...
2016. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként meg értem hogy az 50ből 20 éves lett valami olyasmire gondoltad, hogy megfiatalodott a lelke, de akkor is elég hülye fogalmazás!
2016. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szóval van egy 50 éves ismerősöd, aki tesz magáért, és voilá!: 20 éves lesz. Szerintem ezek után nem véletlenül került át a kérdés a humor kategóriába...
2016. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%

Pontosan amíg nem tett magáért kb 50 évesnek érezhette magát. Amikor elkezdett élni újra 20 lett. Mit nem lehet ezen ?


Kérdező lehet azért nem tesz semmit mert nincs ereje vagy nem tudja, hogyan merre tovább! Én is hasonló helyzetben vagyok így megértem a kérdésedet. Viszont én próbálok tenni magamért!

2016. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
62%

50ből 20 éves, itt ragadtok le komolyan? Nem veszitek észre hogy képletesen értette nem pedig szó szerint?

A hülyék paradicsoma c. filmet ajánlom mindenféle gyökérnek aki nem veszi észre magát. Ide tart a világ amit a film megjósolt...


Nem bízott az emberekbe, azért meg saját magában sem, pont mint én.

Mától én is eldöntöttem végleg: Mindenkivel olyan leszek ahogy megérdemli. Ugyanazt adom amit kapok. Túl jó voltam mindig mindenkivel, és ezt kihasználják.. az ember egy szánalmas önző lény...

Nézd meg a videót és gondolkozz el rajta!

(mindenkinek szól nem csak a kérdezőnek!)

https://www.youtube.com/watch?v=WfGMYdalClU

2016. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Elegem van mindenből, és mindenkiből!
2016. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!