Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sok magányos ember miért nem...

Sok magányos ember miért nem tesz semmit magáért, azért hogy javítson az életén? Komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés

Volt nekem egyszer egy 50 éves, 150 cm magas ismerősöm, akin mindenki keresztül nézett és nagyon magányos volt.


Azt gondoljátok, hogy csak ült a seggén várva, hogy a sült galamb a szájába repüljön? Nagy francokat! Fogta magát, elhatározta, hogy tesz magáért, és most már egy magas, 20 éves fiú, aki igazán könnyen szerez mind barátok, mind nőt.


2016. szept. 23. 17:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

50-es alacsonyból 20 éves MAGAS lett. Nehogy már költői hasonlatot kelljen már ebbe belelátni. Igen, leragadtunk ott, hogy a kérdés szándékosan vicces akar lenni, bocs. Oda is került, ahova való.

Túlgondoltátok.

2016. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%

Az legértelmesebb, építő jellegű választ a 19/20-as válaszoló adta.


Aki egy kicsit is intelligens, annak leesett volna, hogy képletesen hangzott el a kérdés. A kérdést pedig szemmel láthatóan egy értelmes ember írta ki. Azt pedig végképp nem értem, mit keres a kérdés a humor kategóriában.

2016. szept. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Mert aki a legintelligensebb, az rájött, hogy a kérdés ironikus volt, nem képletes.
2016. szept. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Komolyan, aki azt hiszi, hogy képletes, az tipikusan a "seegghülye, de qrva okosnak hiszi magát kategória".
2016. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Most már magyarázd el, hogy hogy értetted a kérdést.

1-Szó szerint és tényleg a humor kategóriában a helye

2-Azt akartad érzékeltetni, hogy az ember hiába tesz magáért, ha a genetikája, magassága, kora, anyagi helyzete...stb nem engedi, hogy változzon

3-Képletesen értetted és az ember kora és magassága a lelki állapotát tükrözi

4-egyéb és a kommentek között kifejted

2016. szept. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
Ezen az oldalon miért mindig a hülyék érnek a kérdésekhez elsőnek? Nyírjatok inkább füvet! Amúgy sok magányos ember azért nem tesz azért semmit, hogy ez megváltozzon, mert gátlásosak, vagy mert a szociális hálójukról leesnek és már nem támogatja őket ténylegesen senki. A következő fázis már néha a hajléktalanság. Próbálkoztak, de látták, hogy megszégyenültek benne és beteges félelmek alakultak ki bennük bizonyos kapcsolat és kapcsolatteremtési fajták felé. Remélem arra válaszoltam, amit ténylegesen meg szerettél volna tudni, mert a kérdésed tényleg kicsit furcsán írtad ki. Mondjuk azért az 50-20-on, alacsony-magas ellentéten sem a kérdező hülyeségét kéne meglátni, hanem a sajátunkét, ha nem tudunk kicsit mélyebbre látni, mint egy 250-es pulzusszámú lepke. A humor pedig nem a kérdés kategóriája, hanem az, hogy odakerült.
2016. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
bár most így újra átolvasva megint új értelmet kapott, így már lehet, hogy csak viccelni akart a kedves troll kérdező. a f**znak írtam én le több mondatot tök fölöslegesen.
2016. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
miért kell nekem mindig csalódnom a homo sapiensben? biztosan sapiens az??
2016. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Itt mindenki a saját igazát akarja bizonyítani. Egy véleményem van erre az egész beszélgetésre: "Az igazság csak egy fekete lepke a sötétségben!"
2016. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

# 27

Ne bánd. A kérdés valóban komoly és a válaszod is. Csak a kiegészítés az, ami mégis azt mutatja, hogy a kérdező nem vette ezt komolyan.

Amúgy nem is eredeti ötlet, olvastam, vagy hallottam már ezt valahol. Ezt, vagy ehhez nagyon hasonlót.

2016. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!