Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki tud nekem ciki történet...

Valaki tud nekem ciki történeteket írni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok van de akkor is légyszi.

2016. nov. 30. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ohh én tudok tegnap bementem kutyaszaros cipővel véletlen és ezt az osztálytársam képes volt az óra kellös közepén közölni..MAjd az egyik gyereknek foltos volt a nadrágja a seggén és azzal viccelődtek, hogy biztos én rúgtam seggbe.XD
2016. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Egy ismerőssel történt az eset,hogy haverjával megbeszélték,hogy kocsival felveszi egy megadott helyen. Aztán odajött egy ugyanolyan autó amire azt hitte,hogy a haverja kocsija beült az anyós ülésre és megszólalt:mehetünk! Az ismeretlen csávó hirtelen köpni-nyelni nem tudott xd(Egy szakállas hosszúhajú ember az illető egyébként). Aztán pár pillanat után leesett neki,hogy rossz helyre ült nem győzött bocsánatot kérni utána XD
2016. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban mesélte egy cimbora, hogy az apja, aki nagy vadász volt, nem engedte vadat hajtani, pedig abból jó zsebpénze szokott lenni. Bosszúból egy nyúlbőrt kötöttek egy macskára, aztán elbújtak a bokrokban. Amikor jöttek a vadászok, elengedték. Szegény cica persze megijedt a vizsláktól, futott, ahogy a lába bírta. A haver faterja már célba is vette, kísérte a puskával a "nyúl" mozgását, amikor az hirtelen fölszaladt egy fára. Az ipse majd' hanyattesett.
2016. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók!!😂😂
2016. dec. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!