Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérdezzél, én válaszolok....

Kérdezzél, én válaszolok. Benne vagy? :D

Figyelt kérdés
Unatkozok...kérdezzetek velem kapcsolatosan.Csak intimet ne léccives,mert még a 16.évemet se töltöttem be:)
2010. máj. 2. 18:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:

Várod a szülinapod és mit szeretnél?


Én megnéztem,hasznos volt.

2010. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 anonim ***** válasza:
Mi a véleményed azokról akik 13-14 évesen már csinálni akarják,nem korai még?
2010. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 anonim ***** válasza:
Szerinted gáz, h egy 8.os lány 6.os korában elvesztette a szüzességét, és teherbe esett? Persze nem tartotta meg.
2010. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:

Olvastad a linket?Nagyon gáz amit írtak.


Mit akarsz szülinapodra?

2010. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 A kérdező kommentje:

"Téged zavanak a megalázó egészségügyi suli vizsgálatok,főleg ha tömegesenzajlanak?


Nézd meg 10v..11.oldal hosszú kommnetet,és az utolsó két oldalon 20.50-es 30 éves ír,velük,hogy történt.Következőben küldöm"

Válasz:Igen,engem eléggé zavar.Én biztos nem mennék ilyen iskolaorvosi vizsgálatra mert eléggé szégyellős vagyok,meg főleg ha férfi az orvos én biztos hogy nem vetkőznék le...Inkább elmennék anyukámmal egy NŐI orvoshoz,és ő vizsgáljon meg.Ez csak egy vélemény:)


Szülinapomra nem kértem semmit,csak egy nyári pizsamát..De ha nem kapom meg az se olyan nagy tragédia..Ja és egész évben egy NORMÁLIS családot...


"Mi a véleményed azokról akik 13-14 évesen már csinálni akarják,nem korai még?"

Hogy nem korai?DEHOGYNEM!Én ilyen koromba biztos nem veszteném el,fel se lennék rá készülve...


"Szerinted gáz, h egy 8.os lány 6.os korában elvesztette a szüzességét, és teherbe esett? Persze nem tartotta meg."

IGEN,NAGYON GÁZ!!


Utolsó:Igen,olvastam a linket,és pizsamát xD

2010. máj. 5. 07:58
 26/130 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális kiscsaj vagy,bárcsak több ilyen normális gondolkodású lenne!Tök aranyos vagy,nem az a követelőzős,mint sok kamasz.


A linket én küldtem,mert sok ilyen visszaélés történt gyerekeknél,középsulisoknál és sok helyre küldöm el hogy tudják,ha ilyesmit akarnak náluk,akkor ellenállhatnak,mert ez etikátlan.Remélem nem értettél fére,nem megijeszteni akartalak.Bocsi érte.Csak jó célért szoktam küldözgetni.


Örülök,hogy a szűzességről is így gondolkodsz.Csak jót kívánhatok neked az életben.


Tényleg milyen álmaid,terveid vannak az élettel kapcsolatban?

2010. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
Kedvenc idő töltés,műsor?
2010. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 A kérdező kommentje:

15:18

Örülök hogy annak tartasz:).Az élettel kapcsolatban?Hát minden képen meg szeretnék tanulni Angolul,mert a német nekem nem jön be:S.Hamar elszeretnék költözni a szüleimtől,mert ami itt van...Vagyis elszeretném kezdeni akár 18 évesen a magánéletet.23évesen már szeretnék kis gyereket is,(azért ilyen korán mert ha pl. 24 évesen megszületik,és 10 éves lesz akkor még énis fiatal leszek)ha lesz kitől.Ha nem,akkor szívesen örökbe fogadnék egy kisgyereket:)


15:25

Kedvenc időtöltés..Hát nyáron barátokkal kiszoktam menni bicózni,de szeretek netezni is..sajnos ez a tanulásom rovására megy...A kedvenc tv műsor a Barátok közt xD,meg a Győzike:$ Hát ezvan,szeretek röhögni xD

2010. máj. 5. 17:22
 29/130 anonim ***** válasza:
Sznob vagy proli vagy?
2010. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:

Te is utálod ha valakivel szemben bármiféle visszaélést követnek el?

Boldog vagy?


Nekem is gáz a család,de elkötlözni sajnos nem tudtam,a mostani helyzetben nehéz,se munka,se normális jövedelem.

2010. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!